خداحافظي پورموسوي با بوسيدن چهارگوشه زمين
شماره خبر : 147471
سرمربي فولاد خوزستان بعد از برتري تيمش مقابل نساجي مازندران اقدام به خداحافظي از اين تيم کرد.

به گزارش "روزنامه نود"، سيد سيروس پورموسوي فصل گذشته با وجود نتايج خوبي که همراه اين تيم تا پايان دور رفت بود و همواره جزو پنج تيم بالاي جدول قرار داشت، اما تساوي‌هاي پُر تعداد در نيم‌فصل دوم موجب شد تا هواداران اين تيم در چند بازي خانگي عليه او شعار سر دهند و روي روند نتايج اين تيم تاثير بگذارند.

 

پورموسوي با وجود انتقادات تعدادي از هواداران فولاد، اما ليگ هجدهم را هم با اين باشگاه آغاز کرد و توانست در نخستين مسابقه فصل جديد به برتري 2 بر يک مقابل پارس جنوبي جم برسد ولي باخت 3 بر صفر در ورزشگاه آزادي برابر پرسپوليس موجب شد تا موج جديد شعارها عليه او شنيده شود.

 

او که همواره در ميان انتقادات، با آرامش با هواداران فولاد صحبت کرده و پس از ديدار هفته دوم مقابل پرسپوليس نيز از آنها فرصت خواست تا تيمش شکل بگيرد، بعد از پايان مسابقه امشب تيمش مقابل نساجي مازندران تصميمي جنجالي گرفت.

 

نساجي مازندران در دقيقه 10 با گلزني محمد عباس‌زاده پيش افتاد که پيش بودن شاگردان نکونام باعث شد تا تماشاگران فولاد نه فقط در دقايق پاياني مسابقه، بلکه پيش از اتمام نيمه اول عليه پورموسوي شعار سر دهند و خواستار برکناري او شوند.

 

بعد از آنکه فولاد در نيمه دوم 2 گل برابر نساجي به ثمر رساند و به دومين برد خود در اين فصل دست پيدا کرد، سيد سيروس پورموسوي در اقدامي ناگهاني قصد داشت چهار گوشه زمين چمن ورزشگاه غدير را ببوسد و از فولاد خداحافظي کند که بازيکنان فولاد ازجمله سروش رفيعي و ايوب والي مانع از ادامه کار او شدند و درخواست کردند تا اين کار را انجام ندهد.

 

حال مشخص نيست پورموسوي تصميم خود مبني بر استعفا از سرمربيگري فولاد خوزستان را به طور جدي گرفته يا با ميانجي‌گري بازيکنان قصد دارد به کارش در اين تيم ادامه دهد.

ارسال در: جمعه 26 مرداد ساعت 13:10 (1397/5/26)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن