دلفي: تمرکزم بيشتر روي موفقيت تيم اميد است نه ترانسفر شدن
شماره خبر : 147473
مهاجم تيم اميد ايران گفت: ابتدا به فکر ترانسفر نبودم چون با تمام وجود براي بازيهاي آسيايي و موفقيت تيم اميد به اينجا آمدم و آن براي من از همه چيز مهم تر است.

به گزارش خبرنگار روزنامه نود، يونس دلفي درباره برتري مقابل کره شمالي اظهار داشت: خداراشکر روند رو به جلو داريم. ارنج ما ما نسبت به ديدار قبل تفاوت داشت. در بازي اول  مي خواستيم برابر عربستان به پيروزي برسيم اما اين اتفاق نيفتاد تا براي اين بازي قطعا بدانيم حريف را شکست مي دهيم که اين خداراشکر اين اتفاق افتاد. 

او درباره بهتر بودن تيم ملي در ديدار دوم برابر کره شمالي به نسبت بازي اول برابر عربستان گفت: در بازي اول حضور برابر عربستان براي ما استرس زا بود. هر چند تصور هم نمي کرديم عربستاني ها اينقدر تيم خوبي باشند. اما پس از آن ديدار براي بازي دوم فقط آمده بوديم که بازي را ببريم که با توجه بازي زيباتري که ارائه داديم و انگيزه اي داشتيم موفق به اين کار شديم.  

مهاجم تيم اميد ادامه داد: يک تيم خوب نيمکت خوبي هم دارد و همانطور که ديديد بازيکناني که در جريان بازي هم به ميدان آمدند توانستد موثر واقع شوند و حتي گلزني کنند. 

من ابتدا به فکر آيندهوون و اين چيزها نبودم چرا که با تمام وجود براي بازيهاي آسيايي و موفقيت تيم اميد به اينجا آمدم و آن براي من از همه چيز مهم تر است. اما خدا را شکر پس از اتفاقي که افتاد توانستيم با اين تيم توافق کنيم که در يک وقت ديگر من به هلند بروم. اگر اينطور نمي شد مطمئن باشيد در تيم اميد مي مانديم و بازي براي کشورم در اين تورنمنت حساس را رها نمي‌کردم که به آيندهوون بروم.

ارسال در: جمعه 26 مرداد ساعت 19:16 (1397/5/26)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن