حسن‌زاده: حق استقلال در جم باخت نبود
شماره خبر : 147489
کارشناس و پيشکسوت فوتبال کشورمان گفت: استقلال حقش باخت نبود. ما دو موقعيت صد درصد در نيمه دوم داشتيم و گل نکرديم.
به گزارش گروه ورزشي خبرگزاري روزنامه نود ، رضا حسن زاده درباره بازي آبي‌هاي پايتخت و پارس جنوبي جم گفت: استقلال حقش باخت نبود. ما دو موقعيت صد درصد در نيمه دوم داشتيم و گل نکرديم. حريف هم گلي به ما نزد. يک اشتباه بود که براي‌‌ هر مدافعي پيش مي‌آيد. اين بازي نشان داد که تيم دير کامل شده و کاش زودتر بسته مي شد. شفر يک مقدار زمان مي خواهد تا استقلال هماهنگ‌تر شود. قبول دارم که اين هماهنگي باعث از دست رفتن امتياز هم مي شود. بازي با السد پيش روي ماست و لازم نيست بگوييم چه قدرتي دارد. به هرحال استقلال بايد روي پاس هاي نهايي و طراحي حمله بيشتر کار کند. استقلال 50 درصد خودش هم باشد ما اميدواريم موفق شود. هرچند قبول دارم که تيمي مثل السد بازيکنان فوق العاده اي دارد.

او درباره بازي با فولاد گفت: بالاخره آن ها هفته قبل سه امتياز گرفته‌اند. ما بايد بيشتر در حمله باشيم و استرس را از تيم دور کنيم. به هرحال همه جلوي‌ استقلال انگيزه دارند. اميدوارم نا هماهنگي‌هاي بين بازيکنان در اين بازي تا حد زيادي حل شده باشد. صد درصد فولاد در دفاع خودش جمع مي‌شود و بازي را مي بندند. با اين‌حال ما مي‌توانيم آ ن ها را شکست دهيم.

پيشکسوت استقلال افزود: اميدوارم هم السد و هم فولاد را ببريم. حيف است اين همه زحمتي که کشيده شده تا استقلال به اينجاي ليگ قهرمانان برسد و اين زحمت به ثمر نرسد.

ارسال در: شنبه 27 مرداد ساعت 17:06 (1397/5/27)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن