حاج صفي؛ بزرگترين نقل و انتقال فصل ليگ برتر
شماره خبر : 147527
رسانه هاي يوناني با انتشار اخباري پيرامون قطعي شدن انتقال يکي از دو ملي پوش ايراني المپياکوس از احتمال بازگشت دوباره اين بازيکن به ايران خبر دادند.

به گزارش "روزنامه نود "، يک روز بعد از اين که نام احسان حاج صفي از فهرست اروپايي المپياکوس خارج شد تا رسانه ها از خروج ملي پوش ايراني از جمع بازيکنان پدرو مارتينز خبر بدهند سايت SDNA در اخبار تکميلي خود دقايقي قبل مدعي شد اين بازيکن با تيم آينده خود به توافق رسيده و قرار است تا چند ساعت آينده به صورت رسمي از باشگاه المپياکوس جدا شود.


در گزارش SDNA آمده است:« احسان حاج صفي تيم جديد براي خود پيدا کرد به نحوي که مديربرنامه هاي او در حال توافق نهايي براي توافق بر سر جزئيات جدايي اين بازيکن از المپياکوس است. تيمي که گفته مي شود هم مي تواند اروپايي باشد هم باشگاه سابق او در ايران يعني سپاهان اصفهان که خبر دقيقي در اين خصوص منتشر نشده است».

 


با اين اخبار به نظر مي رسد باشگاه اصفهاني که از همان دقايق اوليه منتشر شدن احتمال جدايي احسان پيگير مذاکرات با او براي بازگشت به نصف جهان بود، حالا جدي تر به عقد قرارداد با ستاره سال هاي گذشته خود فکر مي کند. اين انتقال مي تواند بزرگ ترين جابه جايي تابستان فوتبال ايران باشد چون با حضور احسان حاج صفي در جمع سپاهاني ها امير قلعه نويي بدون شک مهره اي را در اختيار خواهد داشت که مي تواند راه قهرماني را براي او در بازگشت به جمع زردپوشان هموار کند.

 

احسان حاج صفي از آن دست بازيکناني است که امير قلعه نويي اعتقاد خاصي به توانايي هاي او دارد. ملي پوش چپ پاي ايران در دو قهرماني که امير با سپاهان در ليگ برتر به ثبت رساند يکي از کليدي ترين مهره هاي او قلمداد مي شد تا جايي که بعد از کوچ اين مربي به تراکتورسازي نيز شاگرد خود را به بهانه خدمت سربازي با خود به تبريز برد و همواره تمايل زيادي براي همکاري دوباره با او در تيم هاي تحت هدايتش بوده است.


البته آخرين اخبار پيرامون اين بازيکن به تمايل چند باشگاه بزرگ ديگر ايراني علاوه بر سپاهان برمي گردد که در اين روزها تماس هايي با او و مديربرنامه هايش برقرار کرده اند اما احسان که هنوز تصميمي براي ترک اروپا نگرفته از پاسخ به اين پيشنهادات طفره رفته است گرچه از نصف جهان خبر مي رسد پيشنهادي که سپاهاني ها به اين بازيکن ارائه داده اند به قدري وسوسه انگيز بوده که مي تواند دوباره او را به عنوان کاپيتان اين تيم در ليگ هجدهم معرفي کند.

ارسال در: دوشنبه 29 مرداد ساعت 11:51 (1397/5/29)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن