واکنش درويش به شعارهاي هواداران تراکتورسازي عليه دايي
شماره خبر : 147528
مديرعامل باشگاه سايپا به اتفاقات بازي با تراکتورسازي واکنش نشان داد.

در بازي تيم‌هاي فوتبال تراکتورسازي تبريز و سايپا که در هفته چهارم ليگ برتر و در ورزشگاه يادگار امام(ره) تبريز برگزار شد و در جريان آن برخي از تماشاگران شعارها و ناسزاهايي را عليه علي دايي سرمربي تيم سايپا سر دادند.

در همين راستا رضا درويش مديرعامل باشگاه سايپا در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشي خبرگزاري روزنامه نود ، در واکنش به اين موضوع اظهارداشت: تراکتورسازي بهترين هواداران دنيا را دارد که حس وطن‌پرستي آنها بي‌نظير است، اما در اين بين تعدادي تماشاگرنما وجود دارند.. اين تماشاگران که تعدادشان هم زياد نيست به خود اجازه مي‌دهند که در بين تماشاگران فهيم تراکتورسازي بنشينند و به اسطوره يک ملت توهين کنند در حالي که در تمام دنيا علي دايي در جايگاه ويژه‌اي برخوردار است.

وي افزود: البته دايي هم نسبت به اين شعار‌ها واکنشي نشان نداد. اين عجيب است که هم زبانان علي دايي نسبت به او بي‌احترامي مي‌کنند. اين تماشاگران که تعدادشان زياد نيست بايد از سوي هواداران واقعي تراکتورسازي که در ورزشگاه حضور دارند طرد شوند تا ديگر جو ورزشگاه را ملتهب نکنند.

مديرعامل باشگاه سايپا تصريح کرد: حتي در اين بازي برخي از همان تماشاگرنما‌ها به سمت بازيکنان ما سنگ پرتاب کردند. اگر يکي از اين سنگ‌ها بصورت اتفاقي به يکي از بازيکنان ما برخورد مي‌کرد، ممکن بود يک حادثه خيلي بد رخ دهد که اين اصلا اتفاق جالبي براي فوتبال ايران نيست.

ارسال در: دوشنبه 29 مرداد ساعت 11:53 (1397/5/29)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن