سردار آزمون دعوت دوباره به تيم ملي را رد کرد
شماره خبر : 147541
سردار آزمون ضمن تاييد خبر دعوتش به اردوي تيم ملي يک بار ديگر از حضور در تيم ملي انصراف داد.

به گزارش روزنامه نود ،تيم ملي ايران هنوز به طور رسمي سرمربي ندارد، اما اگر روي حرف فدراسيون فوتبال حساب کنيم و کي روش هم سرمربي اين تيم باشد، بر اساس برنامه‌هاي او که قرار است ضمانت اجرايي داشته باشد اردوي تيم ملي در شهريورماه برگزار مي‌شود.

بر همين اساس نامه‌اي از سوي فدراسيون فوتبال به باشگاه روبين کازان براي حضور سردار در اردوي تيم ملي مانند ساير بازيکنان ارسال شده است.... و، اما اصل ماجرا چيست، محل بحث کجاست؟
همه شما به ياد داريد سردارآزمون پس از پايان جام جهاني روسيه از تيم ملي ايران خداحافظي کرد. او در اين زمينه نوشت:
«با توجه به اين که مادرم بيماري سختي را پشت سر گذاشته بود، متاسفانه در حال حاضر به خاطر نامهرباني‌ها و قدر نشناسي عده‌اي و توهين‌هايي که به هيچ وجه حق من و هم تيمي‌هايم نبود، بيماري‌اش تشديد شده است. اين مساله را من را بين دو راهي سختي قرار داد و در نهايت من مادرم را انتخاب کردم.»
سردار آزمون با اين کارنامه قابل توجه خداحافظي اش را رسما اعلام کرد؛ «36 بازي و 23 گل براي تيم ملي ايران...»
سردار، اما پس از خواندن مطلب تازه‌اي در سايت خبرورزشي، يک استوري در صفحه اينستاگرامش آپلود کرد؛ «هميشه باعث افتخارم من بوده و هستش، ولي من حتي براي يک روز نمي‌توانم از خانواده عزيزم دور باشم... مرسي که درک مي‌کنيد.»
 
عکس| سردار آزمون دعوت دوباره به تيم ملي را رد کرد
 
سردار ضمن تاييد خبر دعوتش به اردوي تيم ملي يک بار ديگر از حضور در تيم ملي انصراف داد.
آزمون دلايل خاص خودش را براي اين مساله دارد که بخشي از آن خانوادگي است. روزي که سردار گفت: ديگر براي تيم ملي بازي نمي‌کند عده‌اي تصور مي‌کردند او جوان است و دارد با همه شوخي مي‌کند، اما مساله جدي‌تر از اين حرف هاست و مشکلات خانوادگي که بي ارتباط با بيماري مادر عزيز سردار آزمون نيست باعث مي‌شود تا او رمق و شوق تازه‌اي براي بازگشت به عرصه فوتبال ملي نداشته باشد...
ارسال در: دوشنبه 29 مرداد ساعت 23:27 (1397/5/29)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن