خط و نشان آقاي گل ليگ برتر براي مدعيان
شماره خبر : 147942
مهاجم تيم فوتبال استقلال خوزستان، گفت: آنقدر تلاش مي‌کنيم تا نشان دهيم پيشبيني‌ها در مورد تيم ما درست نبوده است و به دنبال تک رقمي شدن در جدول هستيم.

وحيد خشتان در مورد وضعيت استقلال خوزستان، گفت: خدا را شکر شرايط تيم خوب است. اردوي خوبي در تهران داشتيم و برنامه‌هاي تمريني را طبق خواسته کادرفني پيش برديم. فردا هم با اتمام کارمان به اهواز باز مي‌گرديم.

وي افزود: اين تعطيلات به سود ما بود و توانستيم چند روزي تمرينات بدنسازي را پشت سر بگذاريم. در ادامه هم برنامه‌هاي تاکتيکي را دنبال کرديم و اميدواريم بتوانيم در جام حذفي و ادامه ليگ عملکرد خوبي داشته باشيم.

مهاجم استقلال خوزستان در مورد ديدار با شاهين انزلي در  جام حذفي، خاطرنشان کرد: حريفمان در ليگ دسته سوم بازي مي‌کند و انگيزه بسيار بالايي دارند. فوتبال قابل پيش بيني نيست و ما تلاش مي‌کنيم تا در اين بازي عملکرد خوبي داشته باشيم. به هيچ وجه نبايد اين تيم را دست کم بگيريم. آنها بسيار با انگيزه هستند و قطعا بازي سختي داريم.

خشتان در مورد اينکه با زدن 4 گل در صدر گلزنان ليگ برتر است و آيا برنامه‌اي براي آقاي گلي دارد، اظهار داشت: تمام تلاشم را مي‌کنيم تا اين اتفاق بيفتد و برنامه من همين است. البته اولويت موفقيت تيم است اما در کنار آن تلاش مي‌کنم تا زحمات هم تيمي‌هايم را به گل تبديل کنيم و اگر بستر فراهم بود به اين عنوان مهم دست يابم.

مهاجم استقلال خوزستان در مورد اينکه خيلي‌ها تيمش را در ابتداي فصل گزينه سقوط مي‌دانستند، گفت: شايد روي کاغذ ما شانس سقوط بوديم اما به هيچ وجه اجازه رخ دادن اين اتفاق را نمي‌دهيم. با تمام وجود در ادامه ليگ تلاش مي‌کنيم تا مشخص شود اين پيش بيني درست نبوده است. ما آنقدر مي‌جنگيم تا به جايگاه تک رقمي در ليگ برتر دست يابيم.

ارسال در: يکشنبه 18 شهريور ساعت 19:56 (1397/6/18)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن