قائدي، اين بار با فوتبال خبرساز شو
شماره خبر : 147969
هافبک استقلال اين بار بايد با توانايي هايش بتواند در صدر اخبار فوتبال ايران قرار بگيرد.

به گزارش روزنامه نود ، مهدي قائدي به عنوان يکي از استعدادهاي برتر فوتبال ايران فصل قبل در سن 17 سالگي با استقلال قرارداد امضا کرد و منصوريان اميدوار بود با حضور او تيمش را به يکي از جذاب ترين تيم هاي فوتبال ايران تبديل کند.


ليگ هفدهم شروع شد و قائدي مطابق انتظار در 7 هفته اول ليگ برتر به عنوان بازيکن جانشين وارد ترکيب آبي ها مي شد تا اين بازيکن جوان و تکنيکي بتواند رفته رفته شرايط حضور در ترکيب اصلي آبي ها را پيدا کند.


*اما وقتي منصوريان از سمت خود استعفا کرد، شفر در بازي اول برابر فولاد مهدي قائدي را نيمکت نشين کرد که اين موضوع با اعتراض اين بازيکن همراه شد و او در پايان بازي حاضر نشد به سرمربي تيمش دست بدهد.

 


بعد از اين اتفاق شفر براي مدت يک هفته قائدي را به تيم اميدهاي باشگاه تبعيد کرد تا اين بازيکن به جاي درخشش در ترکيب استقلال اولين بار سوژه خبرهاي منفي رسانه ها شود.

* مهدي قائدي بعد از يک هفته برگشت و کم کم داشت خود را به ترکيب استقلال تحميل مي کرد که يک اتفاق عجيب او را براي مدتي طولاني از فوتبال دور کرد؛ قائدي براي گرفتن گواهي اشتغال به تحصيل به بوشهر سفر کرد و در اين شهر تصادف شديدي کرد و به جز اينکه خودش تا پايان فصل خانه نشين شد يکي از کساني که در ماشين او بود هم فوت کرد و همه اين ها باعث شد که حواشي اين اتفاق عجيب همچنان دنبال او باشد.

 

 

*نکته عجيب اين که در اين مدت حتي ظاهر قائدي هم بيشتر از فوتبالش رسانه اي شده است، مدل موي عجيب او در اردوي تيم ملي اميد باعث شد هرگز بازي اين بازيکن مورد توجه قرار نگيرد در حالي که او استعداد نابي دارد و شايد با انتخاب يک روش درست مي توانست به بازيکن تاثيرگذاري براي استقلال تبديل شود.
حالا که چند روزي است حواشي عجيب دست از سر قائدي برداشته است، شايد بهتر باشد او يک بار براي هميشه براي آينده اش تصميم بگيرد که اين بار با فوتبال تيتر يک شود نه با اخبار عجيبي که حکايت از نابودي او دارند.

قائدي استعدادي در فوتبالش دارد که اگر همين امروز هم تصميم بگيرد فوتبال بازي کند و براي شغلش وقت بگذارد، مي توانيم انتظار داشته باشيم او به زودي به ترکيب استقلال اضافه شود و خط آتش آبي ها را قدرتمندتر از گذشته کند.

ارسال در: دوشنبه 19 شهريور ساعت 18:41 (1397/6/19)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن