عجيب‌ترين تيم هاي جام حذفي
شماره خبر : 148017
مسابقات جام حذفي در مرحله يک شانزدهم از امروز از سر گرفته مي شود و اين در حالي است که شاهد تيم هايي هستيم که شناخت بسيار کمي از آنها وجود دارد.

به گزارش "روزنامه نود"، جام حذفي به جام شگفتي ها معروف است و فرصتي براي تيم هاي کمتر شناخته شده به شمار مي رود تا بتوانند براي خود نامي دست و پا کنند و حتي با صعود به مراحل بالاتر شگفتي سازي کنند.


در مرحله يک شانزدهم نهايي مسابقات جام حذفي سال جاري هم طبق انتظاري که از اين رقابت ها وجود دارد، شاهد حضور تيم هاي کم نام ونشاني هستيم که با تمام وجود براي صعود به مراحل بالاتر اين مسابقات که از مرحله يک شانزدهم با اضافه شدن تيم هاي ليگ برتري دنبال مي شود، خواهند جنگيد.


در زير به چهار تيمي مي پردازيم که نسبت به ساير تيم ها شناخت کمتري نسبت به آنها وجود دارد.

 

ستاره کاسپين بابل 


کاسپين بابل پس از تيم خونه به خونه که طي سال هاي گذشته با سرمايه گذاري قاسم حسن زاده به خوبي ميان اهالي فوتبال شناخته مي شود، تيم دوم شهر بابل به شمار مي رود. اين تيم در اولين ديدار خود موفق به شکست نماينده گرمسار شد و در دومين مسابقه مقابل تيم شاهين سازه تهران و در شرايطي که بازي با نتيجه 2 بر 2 در وقت هاي اضافي خاتمه يافته بود، موفق به شکست حريف خود در ضربات پنالتي شد تا حالا در مرحله يک شانزدهم در چمن مصنوعي ورزشگاه کياکلا به مصاف ماشين سازي تبريز به سرمربيگري محمدرضا مهاجري برود. ضمن اينکه بايد اشاره کرد اين تيم در مسابقات جام حذفي استان مازندران مقام اول را کسب کرده است و سرمربيگري اين تيم نيز بر عهده ابوذر گرگاني است که تيمش در دسته سوم فوتبال کشور حضور دارد.

 

شاهين انزلي 


تيم فوتبال شاهين انزلي در چارچوب مرحله يک شانزدهم نهايي جام حذفي امروز برابر تيم ليگ برتري استقلال خوزستان به ميدان خواهد رفت. شاهين که سال گذشته موفق شد نايب قهرمان ليگ برتر استان گيلان شود، تنها تيمي است که از سطح پنجم فوتبال ايران (ليگ استاني) در اين مرحله از بازي‌ها حضور دارد. مربيگري اين تيم با حسين سفيدروح است و بازيکناني همچون بابک پورغلامي بازيکن سابق ملوان و سهيل سينا که عضو استقلال بود در اين تيم حضور دارند.

 

پديده ملک شاهي ايلام 


اين تيم در رقابت هاي استاني حضور دارد  و از همين مسابقات توانسته جواز حضور در رقابت هاي جام حذفي را کسب کند. تيم پديده ملکشاهي که در رقابت‌هاي ليگ کشوري حضور ندارد، در بازي‌هاي فصل قبل ليگ ايلام پس از تيم شاهين ايلام در رده‌ي دوم قرار گرفت تا تيم قهرمان راهي ليگ دسته سه و تيم پديده ملکشاهي نيز راهي جام حذفي شود. اين تيم در دوره‌هاي قبل جام حذفي نيز با قرعه‌ي استراحت و يا عدم حضور حريفانش مواجه شد تا خيلي بي‌دردسر راهي اين دور از رقابت‌هاي جام حذفي شود و حالا بايد در خانه از شاگردان دست نشان و مس کرمان پذيرايي کند که بدون چند بازيکن اصلي خود به ايلام سفر کرده اند.

 

مس شهر بابک 


مس شهربابک با خريد امتياز تيم قشقايي شيراز در مسابقات دسته دوم فوتبال کشور حاضر است و بازيکناني نظير علي جراح کار که در فوتبال شمال شناخته شده به شمار مي روند، در اين تيم حضور دارند. اين تيم در مرحله يک شانزدهم بايد به مصاف تيم فولادخوزستان برود و شايد فقط اخراج پورموسوي و عدم حضور مربي در تيم فولادخوزستان بتواند کورسويي از اميد براي اين تيم ايجاد کند. آنها در آخرين ديدار تدارکاتي خود مقابل تيم مس کرمان به تساوي بدون گل دست يافته اند و با روحيه بالايي به اهواز مي روند.

 

سيراف کنگان


تيم سيراف کنگان نماينده استان بوشهر سال گذشته موفق شد تيم قدرتمند مس کرمان را در جام حذفي شکست دهد ولي در مرحله بعدي مقابل داماش گيلان شکست خورد. سرمربيگري اين تيم برعهده سماچي است و در مرحله يک شانزدهم بايد به مصاف خونه به خونه بابل نائب قهرمان فصل گذشته جام حذفي برود.

 


شاهين لردگان 


شاهين لردگان تيم اول استان چهار محال بختياري به شمار مي رود و با تيمي جوان توانسته خود را به مرحله يک شانزدهم نهايي جام حذفي برساند و آنطور که سرمربي اين تيم مي گويد، تيمش با ميانگين سني 23 سال در مسابقات حضور خواهد داشت. اين تيم در مرحله يک شانزدهم بايد در ورزشگاه شهيد وطني به مصاف شاگردان جواد نکونام برود که اصلا نمي تواند ديدار آساني براي اين تيم باشد. 

 


ستاره کاسپين بابل، سيراف کنگان بوشهر، شاهين لردگان و پديده ملک شاهي ايلام تيم‌هاي دسته سومي حاضر در مرحله يک شانزدهم جام حذفي هستند که از امروز کار خود را از سر مي گيرند تا هم اين تيم ها و هم ساير تيم ها براي حضور در مرحله يک هشتم مبارزه کنند.

ارسال در: چهارشنبه 21 شهريور ساعت 11:54 (1397/6/21)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن