شفر خطاب به بازيکنان؛ اميد نداريد، به قطر نياييد!
شماره خبر : 148021
استقلال کار سختي در دوحه پيش روي خود دارد اما کادرفني اين تيم اميد زيادي به خلق يک اتفاق بزرگ دارد.

به گزارش "روزنامه نود"، استقلال در نمايشي که فاصله زيادي با انتظارات از اين تيم داشت، برابر السد در خانه شکست خورد تا براي صعود از اين مرحله چشم به خلق يک معجزه در دوحه برابر تيم پرستاره و قدرتمند السد داشته باشد.


شفر با کارلسروهه تجربه بازگشت در ديداري اين چنيني را در کارنامه خود دارد و به همين دليل است که بيشتر از تمامي اعضاي رختکن اين تيم مي داند که کليد صعود آبي ها در دوحه، اميد است و به همين دليل نا اميدي را ممنوع کرده است.


سرمربي استقلال در رختکن پيش از تمرينات روزهاي گذشته با ايراد صحبت هاي انگيزشي از بازيکنان خواسته تا در صورتيکه اميدي براي صعود از اين مرحله ندارند، به باشگاه مراجعه کنند و با دريافت پاسپورت، از اين سفر انصراف دهند؛ صحبت هايي که با واکنش مثبت بازيکنان همراه شده و مي تواند شور و نشاطي دوباره به رختکن استقلال براي خلق يک روز مهم ببخشد.


اميرحسين فتحي سرپرست استقلال نيز روز گذشته در جمع بازيکنان به همين موضوع اشاره کرد و از آنها خواست تا تنها براي صعود به قطر سفر کنند و به فکر بازگشت با گرفتن مجوز صعود به مرحله نيمه نهايي باشند و به همين دليل بود که قبل از سفر بخشي از معوقات بازيکنان را پرداخت کرد و سپس به آنها وعده پرداخت 5000 هزار دلار براي پاداش را داد.


مديران و کادرفني استقلال نشان دادند که به شدت به کسب پيروزي بزرگ در دوحه اميد دارند و با توجه به اقداماتي که انجام دادند، ثابت کردند اين اميد تنها يک  جمله انگيزشي نيست و هدفي بزرگ براي تيمي است که با سرمربي آلماني خود به دنبال کارهاي بزرگ در ليگ قهرمانان است.

ارسال در: چهارشنبه 21 شهريور ساعت 18:24 (1397/6/21)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن