فنوني‌زاده: برد مقابل نساجي روحيه پرسپوليس را براي بازي با الدحيل بالا برد
شماره خبر : 148022
پيشکسوت تيم فوتبال پرسپوليس گفت: مسابقه مقابل نساجي يک ديدار دوستانه با تيمي درجه دو در آسيا قبل از رويارويي با الدحيل بود.

مرتضي فنوني‌زاده در مورد پيروزي پرسپوليس مقابل نساجي در هفته ششم ليگ برتر گفت: بازي چندان دلچسب نبود و شبيه به يک بازي دست‌گرمي قبل از ديدار مقابل الدحيل بود تا زماني که نساجي 10 نفره نشده بود پرسپوليس حرفي براي گفتن نداشت اما بعد از اين اتفاق شرايط بهبود پيدا کرد.

وي در مورد اينکه وقفه ليگ در عدم زيبايي بازي تأثير داشت، عنوان کرد: 100 درصد همين طور است به هر حال اين يک بازي يک مسابقه دوستانه مقابل يک تيم درجه دو آسيا بود که پرسپوليس توانست برنامه‌هاي خود را مرور کند. اينکه پرسپوليس در تيم ملي هم نماينده نداشت به سودش شد چرا که بازيکنانش خسته نشدند.

البته نساجي هم حريف دست و پا بسته‌اي نبود و چند حمله پراکنده داشت، به نظر من جواد نکونام اشتباه کرد که عباس‌‌زاده را بيرون کشيد. آنها در اواخر بازي مي‌توانستند وقتي در اواخر اين تيم فشار مي‌آورد عباس‌زاده مي‌توانست به آنها کمک کند. اين برد براي پرسپوليس لازم بود تا نوار تساوي‌ها را قطع کند که يقه نساجي را گرفت.

فنوني‌زاده در پايان در مورد ديدار پرسپوليس مقابل الدحيل تصريح کرد: همه هم‌قسم شديم تا به اين بازي برويم و از پرسپوليس حمايت کنيم اما شرايط دو تيم از لحاظ مالي و فني قابل مقايسه نيست. دست برانکو بسته است و ديديد که سه تعويضي که انجام داد سن بازيکنانش روي هم رفته 50 سال نمي‌شد. مقصر خود باشگاه است و نبايد اجازه مي‌دادند بازيکنان خوبشان جدا شوند و حداقل آنها را تا نيم‌فصل حفظ مي‌کردند.

ارسال در: چهارشنبه 21 شهريور ساعت 20:19 (1397/6/21)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن