شگفتي جديد آتزوري: بالوتلي 100کيلويي!
شماره خبر : 148030
ماريو بالوتلي که دوران سرمربي‌گري روبرتو مانچيني بار ديگر به يکي از بازيکنان ثابت آتزوري تبديل شده بعد از تعطيلات تابستانه با اضافه وزني 12 کيلويي بازگشت تا همه را شگفت‌زده کند.

به گزارش "روزنامه نود"، بالوتلي که پيش از تعطيلات تابستانه‌ي امسال با وزن 88 کيلوگرمي در تيم ملي ايتاليا و باشگاهش نيس فرانسه بازي مي‌کرد، در بازگشت از تعطيلات تابستانه با ظاهري متفاوت و وزني 100 کيلويي شگفتي‌ساز شد و در ايتاليا و فرانسه خبرساز شد. بالوتلي که پيش از اين بعد از گل زدن براي نشان دادن عضلات خود دست از پا نمي‌شناخت و پيش از هر چيز پيراهن خود را درمي‌آورد تا به عضلات ساخته و پرداخته شده‌اش بنازد، حالا ديگر مسلماً هيچ علاقه‌اي براي اين کار نخواهد داشت. دوست‌داران فوتبال درخشش بالوتلي در جام ملتهاي اروپاي 2012 آلمان را فراموش نخواهند کرد. بالوتلي‌اي که به نماد قدرت بدني و آمادگي جسماني تبديل شده بود و بدن آماده و ورزيده‌اش به مثالي از يک فوتباليست ورزيده ولي چابک تبديل شده بود. حالا اما اسطوره‌ي بالوتلي با مخابره شدن عکسهايي از او که به وضوح شکم برآمده‌اش در آنها پيدا است دود شده و به هوا رفته است. 

 

 

 در جريان ديدار تيم ملي ايتاليا و لهستان در قالب رقابتهاي ليگ ملتها که با نتيجه‌ي تساوي 1-1 به پايان رسيد، بالوتلي از ابتدا به عنوان بازيکن فيکس به ميدان رفت ولي بعد از يک نمايش بسيار ضعيف در دقيقه‌ي 62 بازي تعويض شد. سه روز بعد در جريان شکست 1-0 آتزوري در مقابل قهرمان اروپا، پرتغال، بالوتلي حتي روي نيمکت هم نبود بلکه بازي را از سکوها تماشا مي‌کرد. شکي نيست که دليل عمده‌ي نمايش ضعيف اين ستاره‌ي ايتاليايي چيزي جز اضافه‌وزن عجيب او نيست. 


کار تا جايي بالا گرفته که حتي رئيس فدراسيون فوتبال لهستان، زبگنيو بونيک بعد از بازي تيم ملي کشورش با ايتاليا درباره‌ي بالوتلي صحبت کرده و گفت:" من از بالوتلي خوشم مي‌آيد. ولي يک فوتباليست حرفه‌اي نبايد در چنين شرايط بدني‌اي باشد. من اگر بودم بازيکني که 15 کيلو اضافه وزن دارد را به ميدان نمي‌فرستادم. در جريان بازي چند بار مشخص بود که او به همين خاطر نتوانست کاري که بايد را انجام دهد".

 


بعد از ناکامي ايتاليا در صعود به جام جهاني روسيه، درحاليکه فدراسيون فوتبال ايتاليا براي بازسازي تيم ملي اين کشور روبرتو مانچيني را به سرمربي‌گري آتزوري منصوب کرده و در اين کشور اميدهاي زيادي به بازگشت به روزهاي اوج فوتبال ايتاليا مشاهده مي‌شود، بسياري انتظار داشتند ماريو بالوتلي يکي از ستونهاي اصلي در اختيار مانچيني براي بازسازي آتزوري باشد ولي حالا مشخص شده که او فعلاً قادر به انجام چنين کاري نيست. 


به گزارش روزنامه‌ي فرانسوي اکيپ بالوتلي زماني که روز هفدهم ژوئيه از تعطيلات تابستاني به باشگاه خود، نيس فرانسه، برمي‌گردد در کمال شگفتي همه وزني 100 کيلوگرمي دارد. به گزارش اکيپ، سرمربي نيس، پاتريک ويرا از ديدن وضعيت ستاره‌ي تيمش بسيار عصباني شده و با او دعوا کرده است. ويرا که در نيس جانشين لوسين فاور، سرمربي فعلي دورتموند شده در اين باره به خبرنگاران گفت:" من مي‌خواهم با بازيکناني کار کنم که فکر و ذکرشان اينجا است و نه جاي ديگر". 


درحاليکه بالوتلي همچنان براي رها شدن از اضافه وزن خود تلاش مي‌کند به نظر مي‌رسد تا کنون موفق نشده بيش از يکي دو کيلوگرم لاغر شود. اگر بالوتلي به وزن مناسب برگردد پاتريک ويرا بيش از هر کس ديگري خوشحال خواهد شد چرا که او با از دست دادن آلاسانه پليا مهاجم ديگر خود در نيس، بيش از هر زمان ديگري به درخشش بالوتلي نياز دارد. 

 


کاربران شبکه‌هاي اجتماعي هم به موضوع اضافه وزن بالوتلي بي‌توجه نبوده‌اند و ترول‌هاي زيادي درباره‌ي اضافه وزن آقاي تناسب اندام فوتبال ايتاليا در شبکه‌هاي اجتماعي منتشر شده است. بايد ديد آيا ستاره‌ي سابقاً قلدر و عضلاني آتزوري مي‌تواند از شر کيلوهاي اضافه‌ي خود رها شده و آنطور که مربيانش در تيم ملي ايتاليا و باشگاه نيس، به خصوص مانچيني، مي‌خواهند به عصاي دست آنها در خط حمله تبديل شود يا نه؟

ارسال در: پنجشنبه 22 شهريور ساعت 12:13 (1397/6/22)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن