نکونام در آزادي، کي‌روش در سارانسک (عکس)
شماره خبر : 148031
دو قضاوت بحث‌برانيگز در دو مسابقه حساس اعتراض‌هاي سرمربي نساجي را به همراه داشته است.

به گزارش "روزنامه نود"، در حالي که نساجي مازندران در نيمه دوم ديدار مقابل پرسپوليس دو بار دروازه‌اش را باز شده ديد، يک ضربه پنالتي در لحظات پاياني موجب شد تا باخت اين تيم سنگين نباشد و با نتيجه 2 بر يک مغلوب شاگردان برانکو شوند ولي با وجود اعلام پنالتي، سرمربي نساجي در پايان بازي به قضاوت داوري معترض بود.

 

بعد از خطايي که علي شجاعي در دقيقه 62 روي کمال کاميابي‌نيا مرتکب شد، رضا کرمانشاهي داور اين ديدار پس از مشورت با سعيد رحيمي‌مقدم، داور چهارم بازي، به بازيکن نساجي کارت زرد دوم را نشان داد و از زمين اخراج کرد که همين مسئله موجب اعتراض جواد نکونام شد.

سرمربي جوان نساجي که تيمش تا آن زمان از مسابقه با يک گل عقب افتاده بود، براي جلوگيري از دادن کارت زرد دوم به شجاعي وارد زمين شد ولي فريادها و اعتراض‌هاي او ثمري نداشت و کرمانشاهي با يک اخطار ديگر به وينگر نساجي، او را از زمين اخراج کرد.

جواد نکونام پس از مسابقه هم به همراه دستياران خود به سمت داوري رفت تا به او معترض شود و در نشست خبري پس از اين بازي هم به شدت از قضاوتي که رضا کرمانشاهي و داور چهارم بازي با پرسپوليس داشتند، انتقاد کرد.

نکونام براي دومين مرتبه در طول 6 هفته ليگ برتر است که از قضاوت رضا کرمانشاهي انتقاد مي‌کند؛ او يک بار هم پس از ديدار هفته دوم تراکتورسازي و نساجي در تبريز که با تساوي يک بر يک به پايان رسيد، به اين داور معترض شد که البته به نظر مي‌رسيد اعتراض‌هاي او به حق باشد چراکه به اعتقاد کارشناسان در آن ديدار، يک پنالتي به سود نساجي اعلام نشد و يک بازيکن تراکتور هم مي‌توانست از زمين اخراج شود.

 

سرمربي نساجي که کار مربيگري را بعد از پايان دوران بازي زير نظر کارلوس کي‌روش در تيم ملي آغاز کرد، به نوعي تاکتيک‌هاي او را در پيش گرفته است؛ نحوه فريادهاي اعتراضي امشب او در استاديوم آزادي، تداعي اعتراض‌هاي سرمربي تيم ملي ايران بخاطر داوري در سومين بازي جام جهاني مقابل پرتغال در ورزشگاه موردوويا آرنا سارانسک بود.

طي ساليان گذشته کي‌روش در چندين مقطع به حضور جاسوس در تمرينات و حتي در بدنه فدراسيون فوتبال يا تيم ملي که اخبار را به رقباي ايران مي‌دهند، معترض بوده که البته نکونام از اين رفتار او نيز تبعيت کرده است!؛ نکونام قبل از ديدار با پرسپوليس هم با اعتراض‌هايي که از سوي باشگاه نساجي مطرح شده بود، خبرساز شد و اعضاي تيم او اعتقاد داشتند سه روز قبل فردي که در يک پژو پارس بوده از تمرين تيمش جاسوسي کرده است.

ماجراهاي نکونام قبل و حين بازي با پرسپوليس به اين مسائل خاتمه نداشت و او پس از پايان بازي هم بحث‌هايي با ايگور پاناديچ داشت؛ مربي پرسپوليس در زمان رفتن به سمت رختکن به اعتراض‌هاي زيادي که سرمربي نساجي در جريان بازي داشت، معترض شد و نکونام نيز به اظهارات او واکنش نشان داد و در ادامه هم مجادله لفظي آنها شدت بيشتري پيدا کرد که در نهايت با ميانجي‌گيري اعضاي دو تيم خاتمه يافت.

 

 

 

 

 

 

 

ارسال در: پنجشنبه 22 شهريور ساعت 12:15 (1397/6/22)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن