جلالي: شلوغ کاري کنار زمين امتيازات زيادي دارد
شماره خبر : 148034
پيکان در اولين بازي اش در جام حذفي در يک ديدار سخت بايد به مصاف تيم فوتبال پارس جنوبي برود مجيد جلالي گفت: شلوغ کاري کنار زمين امتيازات زيادي دارد.

رقابت هاي جام حذفي فوتبال با انجام يک بازي حساس بين دو تيم ليگ برتري پيکان و پارس جنوبي برگزار مي شود. مجيد جلالي سرمربي پيکان که فردا تيمش بايد به مصاف شاگردان مهدي تارتار برود در باره اين بازي گفت:

« معمولا مي گويند در جام حذفي در مدل بازي ها و روش تيم ها تفاوت ايجاد مي شود، ولي چيزي که ما مي بينيم هيچ فرقي بين جام حذفي و ليگ نيست. تنها فرقش اين است بعضي ها جام حذفي را هم مثل ليگ جدي مي گيرند برخي نه. اين هم برمي گردد به مربي بازيکنان و باشگاه … و اين است که تيم ها را متمايز مي کند.»

مجيد جلالي درباره جدال با تيم ليگ برتري پارس جنوبي هم افزود:

« به هرحال از صحبت هايي که با بچه ها داشتيم خوشحاليم. از اينکه در اولين قدم با تيم ليگ برتري بازي مي کنيم. اين براي ما خيلي بهتر است و اميدوارم بتوانيم بهره برداري لازم را داشته باشيم براي بازي هاي آينده.»

مجيد جلالي در اين رابطه که پيکان جام حذفي را جدي گرفته يا نه گفت:

« اين پارامتري است که مسئوليت مشترک همه است و فقط تصميم من يا بازيکن و باشگاه به تنهايي نيست. همه ما دوست داريم در اين وادي موفق باشيم.»

جلالي درباره قرعه سخت تيمش در جام حذفي هم گفت:

« به هرحال اين مسيري است که در جام حذفي بايد طي کنيد. اگر مي خواهيد به جايي برسيد بايد اين مسير را برويد. نمي گويم بدشانسي، چون خودم از اين قرعه استقبال مي کنم و خوشبختانه براي بچه ها هم همينطور است.»

او درباره پارس جنوبي هم گفت:

«پارس جنوبي ثابت کرده که تيم خوبي است، چه فصل گذشته و چه اين فصل. آنها با وجود اينکه بازيکنان زيادي از دست دادند تيم خوبي هستند و فکر مي کنم فردا بازي خوبي خواهد شد.»

جلالي درباره روش بازي تدافعي تيمش دربازي هاي ابتدايي و سپس تغيير به سمت روش تهاجمي در بازي با استقلال خوزستان گفت:

«من صحبتي هم که قبلا کردم را تکرار کردم. وقتي قرعه کشي و سه بازي اول را ديديدم بيشترين وقت را گذاشتيم روي بهتر شدن اوضاع دفاعي تيممان و اين در سه بازي اول خيلي به ما کمک کرد.»

مجيد جلالي افزود:

« وقتي رسيديم به بازي هايي که نياز به حمله بيشتر داشتيم در اين بحث احساس کمبود کرديم. در همان بازي با استقلال خوزستان هم از چند روز قبل گرايش تمرينات را به سمت هماهنگي در خط حمله برديم و در بازي با استقلال خوزستان به اندازه ? بازي قبل موقعيت ايجاد کرديم. مطمئن باشيد چيزي که فردا مي بينيد هم پيشرفت در اين بحث است.»

مجيد جلالي در رابطه با اينکه نسبت به اعتراضات و سر و صداهاي مربيان در کنار زمين انتقاد دارد گفت:

« من حتي قبل از اينکه فصل شروع شود به سازمان ليگ در اين زمينه نظر خودم را گفتم. به نظر من تمهيداتي بايد انديشيده شود، چون يک باوري در مربيان به وجود آمده که مي گويند شلوغ کردن کنار زمين امتيازات زيادي به خصوص از جانب داور دارد و اين باور به وجود آمده، حتي آنهايي که ساکت بودند هم فهميدند که اگر ساکت باشند سرشان کلاه مي رود.»

او اضافه کرد:

« ما خيلي در اين رابطه ضرر کرديم. اصلا موضوع من و آن نيست، يک مشکل بزرگي در فوتبال ما خواهد شد. بايد خيلي بيشتر سخت گيري کنند چرا اين باور حتي در تيم هاي پايه هم به وجود آمده و به عنوان يک مشکل کلي خودش را نشان مي دهد و نيازمند توجه بيشتري است.»

ارسال در: پنجشنبه 22 شهريور ساعت 17:15 (1397/6/22)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن