پسري بسيار معمولي با DNA باواريايي
شماره خبر : 148036
اختصاصي | بازيکن شوخ طبع و محبوب باواريايي ها 29 ساله شد.

شماره 25 بايرن مونيخ به همان سادگي شماره اش فوتبال بازي مي کند. معمولي، شوخ طبع و با روحيه اي مثال زدني. خونسردي آلماني کاملا در خون او جريان دارد و با قدرت جنگندگي مثال زدني اش هميشه تشنه برد است. از 11 سالگي در تيم بايرن مونيخ به اصالتي بي همتا  دست يافته که آرزوي هر آلماني مي باشد.

توماس مولر
توماس مولر

 

تنها بازيکني که تا کنون در بايرن مونيخ تعداد گل ها و پاس گل هاي خود را سه رقمي کرده است. نه فوتبالي پر زرق و برق دارد و نه ظاهري عجيب و ستاره پسند، او با سبک خاص و عادي فوتبالش به اسطوره اي دوست داشتني براي هواداران فوتبال آلمان بدل شده است.

توماس مولر
توماس مولر

 

در 21 سالگي کفش طلاي جام جهاني 2010 را از آن خود کرد تا خبر از ظهور ستاره اي تمام کننده در فوتبال ژرمن ها را بدهد. در 18 سال حضور در جمع بايرني ها توانسه 218 گل و 153 پاس گل را در 528 بازي براي اين تيم به ثمر برساند. 7 بار جام قهرماني بوندسليگا را بالاي سر برده و 4 عنوان قهرماني جام حذفي آلمان را کسب کرده است.

توماس مولر
توماس مولر

 

سومين گلزن تاريخ بايرن و اولين گلزن اروپايي در ميان بازيکنان آلماني 1 بار طعم شيرين کسب ليگ قهرمانان اروپا را نيز چشيده تا در ويترين افتخارات باشگاهي خود جامي معتبر را از دست نداده باشد. پسر شوخ طبع فوتبال آلمان با تيم ملي نيز جام جهاني 2014 را کسب کرده است تا به آنچه که يک بازيکن آرزوي دستيابي به آن را دارد رسيده باشد.

توماس مولر
توماس مولر

 

در آخرين سال از دهه دوم خود همچنان با آمادگي کامل و در نهايت سادگي در ترکيب بايرن مونيخ و تيم ملي آلمان حضور دارد تا به کسب افتخارات بيشتر بپردازد. مولر بازيکني است که طرفداران بي شمار بايرن هر آن و هر لحظه مي توانند به او اميد داشته باشند تا در نهايت آرامش هيجاني را به آن ها هديه دهد که با تمام وجود انتظار رسيدن آن را مي کشند.

ارسال در: پنجشنبه 22 شهريور ساعت 17:18 (1397/6/22)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن