کار سخت شاگردان کولاکوويچ در جو سنگين وارنا
شماره خبر : 148041
تيم ملي واليبال ايران امشب در يک ديدار حساس و سرنوشت ساز به مصاف ميزبان مسابقات جهاني مي رود.

به گزارش "روزنامه نود"، سومين روز مسابقات واليبال قهرماني مردان جهان با انجام بازي هايي در شهرهاي فلورانس، روسه، باري و وارنا پيگيري خواهد شد.


در روز سوم مسابقات واليبال قهرماني مردان جهان، تيم ملي ايران در دومين ديدار خود از ساعت 22:10 به وقت تهران به مصاف بلغارستان مي رود.


شاگردان کولاکوويچ که در بازي نخست به راحتي و مقتدرانه از سد پورتوريکو گذشتند، امشب يکي از سخت ترين و حساس ترين بازي هاي خود را در برابر ميزبان برگزار مي کنند. قصر ورزشي وارنا احتمالا پر از تماشاگران بلغاري خواهد بود که براي تشويق تيم ملي کشورشان برابر ايران هيجان زيادي دارند. 


بلغارستان چند روز قبل در اولين بازي خود برابر فنلاند قرار گرفت و توانست در همين سالن 3 بر صفر در بازي افتتاحيه به برتري دست پيدا کند. 


کنستانتينف و تيمش چند ماه قبل در تهران برابر تيم کولاکوويچ قرار گرفتند و با نتيجه 3 بر يک در جريان هفته پنجم ليگ ملت ها شکست را پذيرا شدند. حالا شايد آنها در پي گرفتن انتقام باشند؛ اما مهمترين نکته در اين مسابقه جهش برنده اين بازي براي صدرنشيني در گروه D است. 


در صورتي که ايران بخواهد صدرنشين اين گروه باشد و مسير صعود را از همين حالا براي خودش فراهم کند، بايد ميزبان را در خانه خودش شکست دهد. البته که بيماري به وجود آمده براي مرتضي شريفي و اميرحسين توخته باعث شده اين 2 بازيکن آمادگي لازم را مثل ديشب براي اين بازي هم نداشته باشند. 

 


در تاريخ بازي هاي رسمي ايران و بلغارستان 4 بار مقابل هم قرار گرفته اند. اولين بار در سال 1970 بلغارستان موفق به شکست 3 بر صفر ايران شد. اين نتيجه در سال 2006 نيز تکرار شد؛ اما 2 رويارويي اخير 2 تيم که در ليگ جهاني اتفاق افتاده با برتري 3 بر يک کشورمان همراه بوده است. اين ايراني ها را اميدوارتر مي کند تا به روند سال هاي اخير خود برابر بلغارستان ادامه دهند. 


در يکي از مهم ترين ديدارهاي امروز نيز فرانسه با برزيل روبه رو خواهد شد.


برنامه کامل ديدارهاي روز سوم مسابقات به شرح زير است:


* گروه اول، فلورانس:
جمهوري دومينيکن – ژاپن(19:30) 
ايتاليا – بلژيک(23:45)


* گروه دوم، روسه:
مصر – کانادا(18:30)
برزيل – فرانسه(22:00)

 

* گروه سوم، باري:
استراليا – آمريکا(19:30)
کامرون – صربستان(23:00)

 

* گروه چهارم، وارنا
پورتوريکو – لهستان (ساعت 18:30)
ايران – بلغارستان (ساعت 22:10)@navaddaily

ارسال در: پنجشنبه 22 شهريور ساعت 21:17 (1397/6/22)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن