دايي: بعضي‌ها بين من و پرسپوليس مشکل ايجاد مي‌کنند
شماره خبر : 148044
سرمربي تيم فوتبال سايپا گفت: نيمه اول مي‌توانستيم کار را تمام کنيم و خودمان بازي را مقابل سردار بوکان سخت کرديم.

علي دايي سرمربي سايپا بعد از برتري مقابل سردار بوکان در مرحله يک شانزدهم نهايي جام حذفي در نشست خبري گفت: همان طور که قبل از بازي هم گفته بودم بازي سختي را امروز داشتيم. فکر مي‌کنم خودمان اين بازي را سخت کرديم. نيمه اول مي‌توانستيم کار را تمام کنيم. نيمه دوم يکي دو مورد آنها به نيمه ما آمدند پنالتي زدند و گل شد.

ما صاحب پنالتي شديم و گل نکرديم. البته حريف به ندرت به زمين ما مي‌آمد و بازي در اختيار ما بود. بازيکنان بوکان مردانه جنگيدند و تلاش کردند ما هم بايد بهتر از اينها بازي مي‌کرديم و اين ديدار به وقت اضافه نمي‌رفت. خدا را شکر مي‌کنم به مرحله بعد راه پيدا کرديم.

دايي با اشاره به اينکه سايپا در تلاش است امسال 3 جام را بگيرد، خاطرنشان کرد: مطمئنا دوست داريم امسال جام حذفي و ليگ را ببريم و در پلي‌آف هم موفق شويم. براي اين موضوع هم کار مي‌کنيم. امروز چند بازيکن را به دليل مصدوميت نداشتيم اما اگر مي‌خواهيم به اهداف بزرگمان برسيم تيم ما بايد بهتر از اين کار کند، بيشتر تمرين کنيم و به راحتي موقعيت‌ها را از دست ندهيم.

سرمربي سايپا در پاسخ به سوال خبرنگاري که درباره بحث پرسپوليس و اينکه در فضاي مجازي مطرح شده مديران پرسپوليس خواسته‌اند دايي را مقابل هواداران قرار دهند، تصريح کرد: درباره اين مسئله صحبت نمي‌کنم. در اين باره خيلي صحبت کردم. خودم پيگير اين قضايا نيستم و وکيلم کارها را انجام مي‌دهد.

هميشه دوست داشتم با پرسپوليس مصالحه کنم و در اين 4 سال هم اين موضوع را نشان دادم، الان هم دوست دارم. از نظر ما مشکلي وجود ندارد متاسفانه مشکل ايجاد مي‌کنند که اين هم حل مي‌شود.

دايي در پايان درباره هواداران بوکان، عنوان کرد: هوادار سرمايه فوتبال است. تيم من در زمين خودم هوادار ندارد. اين هواداران دلگرمي زيادي به تيم و کادر فني مي‌دهند. بوکان با اين هواداران مي‌تواند دسته 2 را بهتر از اين تمام کند و بعد از مدت‌ها ليگ برتري شود.

ارسال در: جمعه 23 شهريور ساعت 01:16 (1397/6/23)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن