پيشروي تيم يحيي با مثلث KGS
شماره خبر : 148051
تيم پديده مشهد با کسب برتري مقابل ذوب‌آهن به روند پيروزي‌هاي پي در پي خود ادامه داد.

به گزارش “روزنامه نود”، شب گذشته تيم پديده مشهد توانست با کسب برتري 2-1 مقابل ذوب‌آهن در اصفهان به مرحله يک هشتم نهايي جام حذفي صعود کرده و نام خود را به عنوان يک مدعي مطرح کند. 


يحيي گل‌محمدي و تيمش تا به اينجاي کار فوق‌العاده کار کرده‌اند و علاوه بر صدرنشيني در ليگ برتر با کسب پنج برد پياپي حالا لقب مدعي قهرماني در جام حذفي را يدک مي‌کشند. بي شک گل‌محمدي براي قرار گرفتن در اين راه مرهون درخشش سه بازيکن خود يعني امين قاسمي‌نژاد، محمدرضا خلعتبري و سعيد صادقي است. مثلثي که خط حمله پديده را به خط آتشي تبديل کرده که برابر هر تيمي زهر آلود است.


پديده مدل يحيي گل‌محمدي را همه به علت دقيقه نودي بودنش مي‌شناسند. تيمي که تا آخر دست از تلاش برنمي‌دارد و در 4 بازي از 5 بازي آخر خود گلزني از دقيقه 85 به بعد را تجربه کرده است. 


در بازي روز گذشته پديده مشهد با دريافت گل در دقيقه 2 خيلي زود از ميزبان قدرتمند خود عقب افتاد. اما در ادامه توپ و ميدان را در اختيار گرفت و فرصت‌هاي متعددي بر روي دروازه ذوب‌آهن به وجود آورد. در يکي از صحنه‌ها مدافع تيم پديده قاسمي‌نژاد را در ميانه ميدان صاحب توپ کرد و‌ اين بازيکن با ‌ حرکت بدني زيبا  بازيکن رو در رو را از پيش رو برداشت و با انجام يک دوي دقيق با محمدرضا خلعتبري به محوطه جريمه نفوذ کرد و سپس با ارسال پاسي دقيق سعيد صادقي را صاحب موقعيتي کرد و اين هافبک جوان با فرستادن توپ به قعر دروازه مظاهري گل اول تيمش را به ارمغان آورد.

 


با شروع نيمه دوم حملات هر دو تيم ادامه يافت و خلعتبري و قاسمي‌نژاد با هم محور اصلي حملات پديده بودند و فرصت‌هاي خطرناکي بر روي دروازه رشيد مظاهري ايجاد کردند که با هنرنمايي اين بازيکن همه آن‌ها خنثي شد. در ادامه اين مسابقه در آستانه کشيده شدن به 30 دقيقه وقت اضافه بود که باز هم يحيي تايم معجزه خود را در دقيقه 91 نشان داد. جايي که امين قاسمي‌نژاد در جناح چپ دفاعي ذوب‌آهن صاحب موقعيتي شد و اين بازيکن با ارسال دقيق و کات دار خود به داخل محوطه جريمه سعيد صادقي را در موقعيت گلزني قرار داد و اين هافبک هم از اين فرصت نهايت استفاده را برد و با يک ضربه والي زيبا و مهارنشدني طاق دروازه ذوب‌آهن را فرو ريخت و پديده را به يک برد شيرين ديگر رساند.

 

حالا يحيي گل‌محمدي با صدرنشين کردن پديده در ليگ برتر و شکست ذوب‌آهن در جام حذفي شخصيت تازه‌اي براي پديده به وجود آورده است و همگان تيم او را در قامت يک مدعي خطرناک مي‌دانند. شاگردان گل‌محمدي هفته هفتم رقابت‌هاي ليگ برتر را در مشهد مقابل تراکتورسازي پشت سر مي‌گذارند. نبردي که جنبه انتقامي براي سرمربي پديده دارد و مي‌تواند بازي جذابي را رقم بزند.

ارسال در: جمعه 23 شهريور ساعت 16:05 (1397/6/23)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن