جزيياتي از مصدوميت مچ پاي بشار (عکس)
شماره خبر : 148052
بشار رسن هافبک تهاجمي تيم پرسپوليس در ديدار تيم هاي عراق و کويت از ناحيه مچ پا مصدوم شد و با همين مصدوميت به ايران آمد.

به گزارش "روزنامه نود"، سرخپوشان پايتخت روز گذشته نساجي را شکست دادند و غيبت بشار رسن و عليرضا بيرانوند هم به چشم نيامد اما غيبت هافبک عراقي علي رغم بازگشت به ايران، کمي عجيب به نظر مي‌رسد. در روز بازگشت بشار،  باشگاه پرسپوليس مصدوميت اين بازيکن را اعلام کرد اما جزئياتي از اين اتفاق منتشر نشد تا اين که پس از نگاهي به بازي عراق - کويت نوع و شدت مصدوميت مشخص شد.


در دقيقه 18 بازي، رسن در نيمه زمين حريف يک بازيکن کويتي را دريبل زد و در حال گذر از بازيکن بعدي، با خطا متوقف شد. او از ناحيه مچ پاي راست مصدوم شد و حتي براي دقايقي نمي‌توانست از زمين بلند شود اما سرانجام به بازي ادامه داد تا اين که در دقيقه 33 از زمين بيرون رفت .


مشخصا دليل تعويض او تاکتيکي نبود چرا که بشار عملکرد بسيار خوبي در تيم عراق داشت و احتمالا علت خروج هافبک شماره 13 همان مصدوميتي است که در دقيقه 18 رخ داد. اين که چرا سرمربي عراق در همان لحظه بشار را تعويض نکرد جاي سوال دارد چون در اين ديدار دوستانه، نيازي به تداوم حضور اين بازيکن در زمين نبود و سرمربي مي‌توانست براي جلوگيري از تشديد مصدوميت، رسن را زودتر از زمين بيرون بکشد.


 همچنين تيم پزشکي عراق مشخصا در راستاي بهبود بشار رسن حرکت خاصي انجام نداده اند چرا که او با مصدوميتي نسبتا شديد به اردوي پرسپوليس رفت و حتي بازي نساجي را هم از دست داد. رسن در بازي با الدحيل حضور خواهد داشت اما کسي نمي‌داند با بهبودي کامل در مقابل حريف قطري به ميدان مي‌رود اما کسي نمي‌داند مصدوميتش تا آن زمان به طور کامل رفع مي‌شود يا تيم پزشکي پرسپوليس به اشکال ديگر او را مهيا خواهند کرد.


باشگاه پرسپوليس مي‌تواند در حالت عادي به خاطر مصدوميت ستاره اش در تيم ملي از فدراسيون فوتبال عراق شکايت کند اما موضوع بشار رسن «عدم رسيدگي و نگهداري از سرمايه» است و در صورت اثبات مي‌تواند تبعات شديدي براي عراقي ها داشته باشد.

 

 

 


بشار رسن هافبک عراقي پرسپوليس فعلا نرم تمرين ميکند و اميدوار است به بازي دحيل برسد.

 

ارسال در: جمعه 23 شهريور ساعت 16:08 (1397/6/23)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن