جوانان برانکو؛ آتش مي‌زنند يا آتش مي‌گيرند
شماره خبر : 148076
برانکو ايوانکوويچ در ادامه بدشانسي‌هاي تيمش بايد آنها را براي جدال بدون حضور احتمالي بشار رسن آماده کند.

فيفادي براي پرسپوليس اينبار با اتفاقات تلخي همراه بوده است و آنها شايد موفق به سود بردن از هافبک عراقي ملي پوش خود نشوند. بشار رسن در جريان ديدار تيم ملي عراق مقابل کويت در دقايق ابتدايي دچار مصدوميت از ناحيه مچ پا شده و آخرين گمانه‌زني‌ها خبر از غيبت احتمالي او در ديدار مقابل الدحيل قطر مي‌دهد.


بشار رسن از زمان بازگشت از عراق طي روزهاي اخير تمرينات آماده سازي و کار زير نظر کادرپزشکي را دنبال کرده و شايد اين مساله اندک اميدواري را در شرايط فعلي براي سرخپوشان شکل دهد اما بايد ديد در نهايت چه اتفاقي براي اين تيم تا پيش از بازي رخ خواهد داد.


اکنون بايد ديد در فصلي که برانکو با گذر از دومين محروميت نقل و انتقالاتي با ليستي خالي از ستاره‌ها، خصوصا روي نيمکت همراه شده، چه تدابيري براي گزينه جانشيني بشار رسن خواهد داشت. آنها در بازي با نساجي که بشار رسن غيبت داشت از سيامک نعمتي سود بردند؛ اما بدشانسي وقتي به اوج خود مي‌رسد که بدانيم اين بازيکن نيز به دليل محروميت قادر به همراهي سرخپوشان نيست.


تمام پتانسيل پرسپوليس اکنون خلاصه در 10 بازيکن است؛ سيدجلال حسيني، حسين ماهيني، محمد انصاري، شجاع خليل زاده، کمال کاميابي نيا، احمد نوراللهي، اميد عاليشاه، علي عليپور، شايان مصلح و گادوين منشا. گزينه محتمل اين است که برانکو از تمامي نفرات قابل سود بردن خود در ترکيب اصلي استفاده کند و براي جريان بازي به نيمکت نشينان گمنام خود متکي شود.

 

 

در نقشه دوم برانکو شايد از يکي از بازيکنان خط دفاعي‌اش که احتمالا حسين ماهيني خواهد بود يک خط جلوتر سود ببرد تا با اضافه کردن يکي از نيمکت‌نشينان قابل اعتماد، بتواند از پتانسيل يک نيروي تازه نفس (احتمالا شايان مصلح) در جريان بازي سود ببرد. در اين صورت يا احمد نوراللهي متمايل به چپ بازي خواهد کرد يا کمال کاميابي نيا به سمت مخالف خواهد رفت.

 

 

در صورتي که بشار رسن شرايط حضور در اين بازي را به دست بياورد، برانکو حداقل روي نيمکت چند بازيکن براي ايجاد تغييرات در شکل تيمي خود خواهد داشت. حميد طاهرخاني که در دقايق کوتاهي که برابر نساجي به ميدان رفت، عملکرد خوبي از خود به جا گذاشت اما شايد تجربه اين بازيکن و حساسيت بالاي بازي مانع بزرگي براي حضورش در اين ديدار تلقي شود.

 

 

با تمام اين اوصاف، اخبار خوب از باشگاه اين است که بشار رسن در تمرينات امروز سرخپوشان در جمع ديگر بازيکنان حاضر شده تا احتمال حضورش برابر الدحيل افزايش يابد. در نهايت بايد ديد برانکو با سود بردن از اين هافبک ملي پوش شانس صعود تيمش را بالا خواهد برد يا خير.

ارسال در: يکشنبه 25 شهريور ساعت 01:05 (1397/6/25)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن