عليرضا مرزبان: مربع نفت مسجدسليمان به خوبي کار مي‌کند/ تلاش کرديم تيم را از لحاظ تاکتيکي و بدني تکان دهيم
شماره خبر : 148079
عليرضا مرزبان گفت که چهار ضلعي نفت مسجدسليمان شامل هواداران، کادر فني، هيئت مديره و بازيکنان به خوبي کار مي‌کنند.

عليرضا مرزبان درباره شرايط تيم فوتبال نفت مسجدسليمان اظهار داشت:‌ هفته خيلي سختي را پشت سر گذاشتم. زماني که با بحراني بزرگ روبه‌رو هستيد، نمي‌توانيد با راه حل‌هاي ساده اين مشکلات را برطرف کنيد. موضوعي که کار ما را ساده کرده، شخصيت خوب اعضاي هيئت مديره باشگاه است که افرادي با شخصيت مثبت و تيزبين هستند.

وي با تمجيد از بازيکنان تيمش گفت: عجيب است تيمي که وارد اين بحران بزرگ شده و از پنج بازي تنها سه امتياز کسب کرده، بازيکنانش اين‌قدر شخصيت مثبت دارند. بازيکنان در اين هواي گرم، تقريباً روزي دو جلسه تمرين مي‌کردند و اعتقاد داشتند بايد سخت کار کنيم. شرايط نسبت به بحران‌هاي پشت سر گذاشته، خيلي مثبت است. فردا (دوشنبه) به تهران مي‌آييم و يک ديدار دوستانه که بعداً اعلام خواهيم کرد، برگزار مي‌کنيم.

سرمربي تيم فوتبال نفت مسجدسليمان با بيان اينکه اين تيم بايد براي جبران نتايج بد هفته‌هاي قبلي ليگ برتر تلاش کند، تلاش کرديم در مسائل تاکتيکي و بدني، تيم را تکاني محکم بدهيم. از هواداران مسجدسليماني تشکر مي‌کنم که تيم را تشويق مي‌کنند و رابطه برادرانه‌اي با بازيکنان دارند. در باشگاه ما مربع هيئت مديره، کادر فني، بازيکنان و هواداران خيلي خوب کار مي‌کند.

مرزبان درباره اينکه ميلاد ميداودي کاپيتان نفتي‌ها اين هفته به زير تيغ جراحي مي‌رود و گفته مي‌شود او تيمش را به مدت دو ماه همراهي کند، تصريح کرد: بله تلاش مي‌کنيم او را هر چه سريع‌تر به تيم بازگردانيم. ميلاد شخصيت خيلي مثبتي دارد و رابط خيلي خوبي در تيم بين اعضاي باشگاه است. ميداودي نقش ليدر تيم را بازي مي‌کند. او جراحي سختي پيش رو ندارد، اما وقتي يک بازيکن دو هفته در تمرينات حضور نداشته باشد، طول مي‌کشد که شرايط بازي را پيدا کرده و از نظر رواني آماده شود.

وي درباره اينکه مديران باشگاه نفت گفته بودند حضور در سه ديدار متوالي خارج از خانه به زردپوشان ضربه مي‌زند، خاطرنشان کرد: ما به دنبال بهانه‌جويي نيستيم. برنامه سازمان ليگ مشخص است و اعلام شد، چون استقلال شش بازيکن ملي‌پوش دارد، مطابق قانون اين مسابقه لغو مي‌شود. بايد شرايط را بپذيريم و اسير حواشي نشويم.

سرمربي تيم نفت مسجدسليمان در مورد مصاف هفته آينده تيمش با سايپا در چارچوب هفته هفتم ليگ برتر گفت: سايپا يکي از بهترين تيم‌هاي ليگ برتر است و پشتيباني و کادر فني باتجربه‌اي در اختيار دارد. قطعاً جنگ تاکتيکي بزرگي را در اين مسابقه شاهد خواهيم بود.

«تدريس کار جديدي براي من نيست و هر جا بودم، اين کار را انجام داده‌ام»، مرزبان در واکنش به اينکه گفته مي‌شود قرار است کلاس‌هايي براي مربيان مسجدسليمان برگزار کند، با بيان اين جمله اظهار داشت: بله. در زمان حضورم در شهرداري ماهشهر نيز چنين کلاس‌هايي داشتيم. کار من در آلمان همين بوده است و اين جريان را مي‌شناسم. تلاش مي‌کنيم همه تغييرات در دنياي فوتبال و مسائل مربوط به جام جهاني 2018 را در کلاس‌ها انتقال دهيم. به خصوص بايد اطلاعاتي را در اختيار مربيان تيم‌هاي پايه بگذاريم.

وي ادامه داد: مسائلي چون فيزيولوژي، روش‌هاي تاکتيکي و مهم‌تر از همه، نقش فوتبال در جامعه‌شناسي را مطرح مي‌کنيم. من همه برنامه‌ها و موارد را آماده کرده‌ام و هيئت فوتبال بايد به مربيان، دعوت‌نامه ارسال کند.

ارسال در: يکشنبه 25 شهريور ساعت 13:48 (1397/6/25)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن