بيل: بدون رونالدو رئال متحدتر و آرام‌تر است
شماره خبر : 148095
گرت بيل، فوق ستاره رئال مادريد معتقد است که با رفتن رونالدو، اين تيم متحدتر و آرام تر از قبل به کار خود ادامه مي‌دهد.

رونالدو در تابستان پس از 9 سال حضور در رئال مادريد اين تيم را ترک کرد. رونالدو که بهترين گلزن تاريخ باشگاه رئال به حساب مي‌آيد، با اين تيم 4 قهرماني چمپيونزليگ، 4 توپ طلا و افتخارات بسياري کسب کرد. با اين حال او تصميم گرفت اين تيم را ترک کند و با چالش جديدي روبرو شود. در حالي که در زمان حضور رونالدو، رئال عملا متکي به او بود و تمام برنامه ها بر اساس او چيده مي‌شد، حالا بيل معتقد است که با رفتن ستاره پرتغالي، رئالي ها آرامتر و متحدتر کار را ادامه مي‌دهند.

 

 

 

 

او گفت:"مشخصا اوضاع متفاوت شده است زيرا او بازيکن بزرگي بود. شايد کمي آرام تر هستيم و تيمي تر بازي مي‌کنيم، متحد تر شده ايم.

 

ستاره ولزي که در فينال کيف به صلاح ديد زيدان از روي نيمکت کار را آغاز کرد ، در نيمه دوم به ميدان رفت و دو گل استثنايي براي رئال به ثمر رساند تا سپيدپوشان، جام قهرماني را بالاي سر ببرند. گل اول او سه دقيقه پس از حضورش در ميدان با يک ضربه آکروباتيک ديدني به ثمر رسيد و بيل مدعي شد که پيش از اين گل، عصباني بوده است.

 

 

 

 

او ادامه دادپ:"راستش را بخواهيد کمي عصباني بودم. مشخصا احساس مي‌کردم شايسته فيکس شدن هستم. دوست داشتم گل بزنم بنابراين کنار گذاشتن خشم برايم دشوار بود."

 

بيل درباره گل استثنايي اش گفت:" مي‌شد توپ را مهار کرد و سپس کاري انجام داد. ولي گاهي در شرايطي هستيد که مي‌دانيد مي‌توانيد کار بزرگي انجام دهيد. در آن موقع به حماقت آن کار فکر  نمي‌کنيد. اگر اين کار‌ها را انجام ندهيد، هيچ اتفاقي رخ نخواهد داد. اگر بخواهيد راجع به آن فکر کنيد، از دستتان خواهد رفت. من مي‌دانستم توپ دقيقا به کجا خواهد رفت و اگر تصوير آهسته را نگاه کنيد، دقيقا به سمتي که توپ مي‌رود نگاه کردم."

 

گرت بيل در پاسخ به سوال شارلوت مک للن، دختر بچه 9 ساله اي که در مصاحبه اش حضور داشت درباره اينکه آيا گل او زيباتر بوده يا گل رونالدو به يووه گفت:" نمي‌دانم! اين سوال را شما بايد جواب بدهيد نه من."

 

بيل درباره نحوه زدن ضربات کاشته اش گفت:" هميشه سعي مي‌کنم شوت‌هايم مرتعش باشند. در ضربات کاشته هم همينطور است. گرفتن اين توپ ها دشوار است زيرا حتي اگر به سمت گوشه دروازه هم نرود، مهارش براي گلر آسان نيست."

 

 

 

 

بيل همچنين در پيامي به کاريوس که در فينال چمپيونزليگ سال گذشته دو اشتباه مهلک داشت که منجر به شکست ليورپول شد، گفت:" سرت را بالا بگير. اشتباهات رخ مي‌دهند. از بدشانسي تو در فينال اتفاق افتاد. شايد گل سوم من آنقدر راحت که به نظر مي‌امد هم نبود ولي به نظرم بايد توپ را مي‌گرفتي."

 

تسلط لوپتگي به زبان انگليسي باعث شده تا اوضاع بيل نسبت به گذشته بهتر شود. او در اين رابطه گفت:" قطعا اين موضوع کمک مي‌کند. مي‌توانم با مربي اسپانيايي صحبت کنم ولي شايد نتوانم جزئياتي که دوست دارم را توضيح بدهم." اما ستاره ولزي درباره اينکه آيا لوپتگي مربي بهتري نسبت به زيدان است يا نه، طفره رفت و گفت:" مطمئن نيستم که مي‌خواهم به اين سوال جواب بدهم يا نه."

ارسال در: دوشنبه 26 شهريور ساعت 13:18 (1397/6/26)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن