استقلال مي توانست يکي از چهار تيم باشد
شماره خبر : 148111
نماينده ايران در مرحله يک چهارم نهايي ليگ قهرمانان در حالي که در زمين حريف نمايش خوبي داشت نتوانست به مرحله بعدي صعود کند.

استقلال در شبي که از حريف پرستاره و ثروتمندش بازي بهتري ارائه داد نتوانست به مرحله نيمه نهايي صعود کند. شاگردان وينفرد شفر امشب و در ورزشگاه جاسم بن حمد مقابل تيم السد با ژاوي و گابي و بونجاح و اکرم عفيف نمايش بسيار خوبي داشت و اگر اخراج روزبه چشمي نبود مي توانست با با زدن گل هاي بيشتر ايران را صاحب دونماينده در مرحله نيمه نهايي ليگ قهرمانان کند.


اما استقلال با وجود اخراج ناشيانه چشمي که حاصل اعتراض هاي بي جهت او و آن کارت زرد بي دليل نيمه اولش بود، استقلال بازي بسيار خوبي انجام داد به طوري که مي شد ترس و استرس را در بازي رقيبش ديد. السدي ها آنقدر تحت تاثير بازي استقلال ده نفره قرار داشتند که وقتي بازي با نتيجه دو بر يک به نفع استقلال بود با اتلاف وقت و بازي تاخيري نشان دادند که دوست دارند بازي هرچه زودتر تمام شد.


آنچه اما در پايان بازي استقلال برابر السد که با نتيجه دو بر دو به پايان رسيد بيش از همه جلب توجه مي کرد اين نکته بود که استقلال توانايي حذف السد و حضور در نيمه نهايي داشت. اين تيم با وجود تبليغات گسترده براي السد و شکست در بازي رفت در زمين حريف قدرتش را به رخ کشيد اما آن اخراج و آن گل هايي که در بازي رفت دريافت کردند کار را خراب کرد.


استقلال شايد به تاکتيک اشتباهي که در بازي رفت انتخاب کرد باخت چرا که اگر دربازي خانگي و در آزادي با آن نتيجه شکست نمي خورد و يک مساوي از حريفش گرفته بود امشب مي توانست جواز صعود به مرحله بعد را بگيرد. استقلال امشب نشان داد که با وجود جدايي بهترين ستاره هايش و با توجه به مشکلاتي که در ابتداي فصل داشت هنوز هم يکي از بهترين تيم هاي ايران و آسيا است که شايستگي حضور در مراحل پاياني را دارد.


استقلال امروز نشان داد که با وجود حذف در اين مرحله مي تواند سال آينده با رفع برخي اشتباهاتش يکي از تيم هاي مراحل نهايي ليگ قهرمانان باشد. يادمان باشد استقلال امسال و تا قبل از السد غول هايي مثل الهلال و الريان و العين را از پيش رو برداشته بود. استقلال در حالي به السد 5 بر 3 باخت که شايستگي صعود داشت چرا که در طول نود دقيقه بازي برگشت حريف را با ژاوي و گابي تحت فشار قرار داده و نود دقيقه پراسترس را براي قطري ها رقم زد. اين بازي نشان داد که استقلال با جوانان با استعداد و باتجربه هاي وفادارش حتي در نبود اميد ابراهيمي و مجيد حسيني و برخي ديگر از ستاره ها مي تواند يکي از مدعيان قهرماني در آسيا باشد. پس به اميد آينده که مي تواند مال استقلال و ديگر تيم هاي ايراني باشد.

ارسال در: دوشنبه 26 شهريور ساعت 22:54 (1397/6/26)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن