کولاکويچ: تفاوت ما و لهستان در سرويس بود
شماره خبر : 148113
سرمربي تيم ملي واليبال ايران گفت: تفاوت تيم ما و لهستان در سرويس بود به طوريکه آنها سرويس‌هاي ريسکي زدند و از ريسک خود جواب گرفتند، اما ما اشتباهات زيادي در سرويس داشتيم.

ايگور کولاکويچ پس از ديدار مقابل لهستان و متحمل شدن اولين شکست در رقابت هاي قهرماني جهان اظهار داشت: مسابقه سختي براي ما بود. براي ما و براي تيم ملي لهستان روز سختي سپري شد. به تيم ملي لهستان به خاطر اين بازي تبريک مي گويم. تفاوت تيم ما و لهستان در سرويس بود به طوريکه آنها سرويس هاي ريسکي زدند و از ريسک خود جواب گرفتند اما ما اشتباهات زيادي در سرويس داشتيم.

وي در ادامه افزود: درست است که نتيجه 3 بر صفر به سود لهستان بود ولي شاهد مسابقه نزديکي بوديم. تيم ملي لهستان در تمام طول ست هاي اول و دوم تيم برتر ميدان بود و توانست برتري خود را حفظ کند و برنده شود. در ست سوم ما 22 بر 19 پيش بوديم ولي سرويس هاي بازيکن شماره 15 تيم حريف بسيار خوب بود و ما هوشمندانه بازي نکرديم. به هر حال بايد بازي امروز را فراموش کنيم و به بهازي مهم فردا مقابل فنلاند فکرکنيم. از مبارزه بازيکنانم راضي هستم ولي نتوانستيم در مقابل لهستان سرويس خوبي بزنيم.

ارسال در: سه شنبه 27 شهريور ساعت 02:03 (1397/6/27)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن