سرمربي السد: براي پيروزي برابر پرسپوليس بايد در بهترين فرم باشيم
شماره خبر : 148114
سرمربي تيم فوتبال السد قطر گفت که بازي با استقلال در تهران براي آنها راحت‌تر بوده است.
مانوئل فريرا پس از پايان بازي تيم‌هاي فوتبال السد قطر و استقلال در دور برگشت مرحله يک‌چهارم نهايي ليگ قهرمانان آسيا که با تساوي 2 بر 2 پايان يافت گفت: تلاش کرديم پيروز شويم اما شرايطي پيش آمد که به تساوي رسيديم؛ از جمله خستگي بازيکنان و حضور برخي از آنها در بازي‌هاي ملي هفته گذشته.


سرمربي پرتغالي تيم فوتبال السد قطر ادامه داد: بازي ما در ايران آسان‌تر از بازي در دوحه بود. استقلال براي جبران شکست 3 بر يک بازي رفت مبارزه سنگيني کرد اما نتوانست سازماندهي السد را تحت تاثير قرار دهد. به مديران باشگاه السد، هواداران و جامعه فوتبال قطر صعود به نيمه‌نهايي ليگ قهرمانان آسيا را تبريک مي‌گويم. ما نماينده فوتبال قطر در اين مرحله خواهيم بود.

فريرا درباره رويارويي با پرسپوليس در مرحله نيمه‌نهايي ليگ قهرمانان آسيا اظهار داشت: سال گذشته با پرسپوليس بازي کرديم اما امسال کاملا متفاوت است. بايد در بهترين شرايط ممکن براي بازي با پرسپوليس قرار داشته باشيم زيرا اين بازي را فينال مي‌دانيم. هم‌اکنون بايد به بازي بعدي ليگ ستارگان قطر برابر الريان فکر کنيم سپس مي‌توانيم به بازي با پرسپوليس بينديشيم. السد تجارب کافي براي وفق‌دادن خود با بازي‌هاي سخت ليگ ستارگان قطر و ليگ قهرمانان آسيا را دارد.

ارسال در: سه شنبه 27 شهريور ساعت 02:05 (1397/6/27)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن