لشکر محرومان پرسپوليس مقابل السد
شماره خبر : 148115
دو بازيکن تيم فوتبال پرسپوليس و همينطور برانکو ايوانکوويچ در ديدار رفت نيمه نهايي ليگ قهرمانان آسيا برابر السد غائب خواهند بود.

به گزارش "روزنامه نود"، تيم فوتبال پرسپوليس امروز در ديدار برگشت مرحله يک چهارم نهايي ليگ قهرمانان آسيا ميزبان تيم فوتبال الدحيل بود و در يک بازي فراموش نشدني موفق شد با پيروزي 3 بر 1 زمين مسابقه را ترک کند و اولين تيم حاضر در نيمه نهايي رقابت هاي ليگ قهرمانان آسيا در منطقه غرب لقب بگيرد. ساعتي بعد هم تيم فوتبال السد با کسب تساوي 2 بر 2 و در مجموع با پيروزي 5 بر 3 استقلال به مرحله نيمه نهايي صعود کرد تا بار ديگر شاهد دو مسابقه از اين دو تيم باشيم که در مرحله گروهي در يک گروه قرار داشتند.


عليرغم صعود پرسپوليس اما خبر بد براي هواداران اين تيم غيبت محمد انصاري، کمال کاميابي نيا و همينطور برانکو ايوانکوويچ است.


کمال کاميابي نيا در نيمه اول و در درگيري با بازيکن حريف که ضروري هم نبود، کارت زرد گرفت تا مانند ديدار رفت نيمه نهايي سال گذشته مقابل الهلال در ديدار رفت نيمه نهايي امسال برابر السد هم غائب باشد.

 


 برخلاف کاميابي‌نيا اما محمد انصاري خطايي به موقع روي ادميلسون در نيمه اول انجام داد که حتي مي توانست با کارت قرمز دارو هم جريمه شود، ولي روشن ايرماتوف به کارت زرد بسنده کرد تا اين بازيکن تا پايان در بازي بماند ولي از ديدار بعدي محروم شود.

 


علاوه بر اين دو بازيکن برانکو ايوانکوويچ هم که در طول بازي به تصميمات داوري معترض بود، در ثانيه هاي پاياني با تصميم داور ازبک اخراج شد تا او هم در ديدار رفت نيمه نهايي مقابل السد که در قطر برگزار خواهد شد، حاضر نباشد.
محروميت پرسپوليس از پنجره نقل و انتقالات حالا با محروميت دو بازيکن کليدي و عدم حضور برانکو کنار خط که اتفاق نادري به شمار مي‌آيد، مي تواند شرايط سختي را براي سرخپوشان در ديدار برابر السد رقم بزند.

 


با اين وجود برانکو که بايد از روي سکوها ديدار بعدي آسيايي پرسپوليس را تماشا کند، اميدوار به اين موضوع است که نعمتي به ترکيب باز خواهد گشت تا گزينه هاي او در ميانه ميدان افزايش پيدا کند؛ هر چند اين دو محروميت دست برانکو را به شدت بخش دفاعي تيم خالي کرده است و اين مربي کروات از همين حالا بايد به فکر انتخاب دو بازيکن جايگزين در پست مدافع راست و هافبک تدافعي باشد.


در ساده ترين شکل مي توان انتظار داشت که برانکو براي ترميم تيم خود، نوراللهي را در سيستم 2-4-4 لوزي به پست هافبک تدافعي منتقل کند و از شايان مصلح در پست دفاع چپ بهره گيرد.
ديدار رفت پرسپوليس برابر السد روز 10 مهرماه در قطر و بازي برگشت روز يکم آبان ماه در ورزشگاه آزادي برگزار خواهد شد.

ارسال در: سه شنبه 27 شهريور ساعت 02:08 (1397/6/27)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن