آقاي چشمي؛ اعتراض نشانه تعصب نيست!
شماره خبر : 148116
مدافع جوان استقلال با ارائه رفتاري غيرحرفه اي باعث شد بازي بي نقص استقلال به صعود اين تيم به مرحله نيمه نهايي ليگ قهرمانان آسيا منجر نشود.

به گزارش "روزنامه نود"، روزبه چشمي در هر بازي عادت دارد بعد از هر تصميم داور که به ضرر تيمش باشد به داور بازي اعتراض کند که معمولا داورهاي ايراني که در ليگ برتر قضاوت مي کنند ترجيح مي دهند از اعتراض هاي پرتعداد او عبور کنند  و اين بازيکن را جريمه نکنند.


حمله ور شدن به داور بعد از هر تصميم موضوعي است که به يک عادت رفتاري در چشمي تبديل شده است اما اين بار استقلال از اين عادت رفتاري به بدترين شکل ممکن مجازات شد.


بازي استقلال برابر السد در حالي آغاز شد که روزبه چشمي از همان ثانيه هاي ابتدايي بازي اعتراض به داور بازي را آغاز کرد تا اين که نوبت به دقيقه 22 بازي رسيد، در اين صحنه توپ به نفع السد راهي اوت شد اما چشمي مثل چند صحنه قبل به سمت داور حمله ور شد تا نسبت به صحنه قبلي که خطا روي بازيکن استقلال اعلام نشده بود اعتراض کند اما داور اين بار ترجيح داد با کارت زرد اعتراض هاي مدافع آبي ها را خاموش کند.

 


بعد از اينکه داور به چشمي کارت زرد نشان داد او به داور عدد 4 را نشان داد که حتما شماره او را در ذهن حفظ کند و کارت زرد را به نامش ثبت کند اما شايد هرگز فکرش را نمي کرد که در دقيقه 51  روي توپي که خودش لو داد مجبور است براي جلوگيري از ضدحمله حريف خطا کند و داور اين بار کارت زرد دوم را به او نشان مي دهد، کارت زردي که به اندازه از دست رفتن روياي صعود براي آبي ها توان داشت.


اما چرا چشمي بعد از هر صحنه به داور حمله ور مي شود؟ شايد دليل اين رفتار نشانه اي از تعصب بالا به استقلال باشد که او نشان بدهد ابدا حاضر نيست به خاطر منافع تيمش پا پس بکشد و کارت زرد را به جان مي خرد تا داور نتواند حق تيمش را در زمين ناحق کند؛ رفتاري که بدون ترديد ضرر آن براي آبي ها بيشتر سود آن است.


امشب چشمي هم استقلال را نقره داغ کرد و هم احتمالا يک درس بزرگ از اين بازي گرفت؛ حمله ور شدن به داور نشانه اي  از تعصب نيست و دردسري که براي تيمش ايجاد مي کند به مراتب از امتيازهايي که مي تواند از داور به نفع تيمش بگيرد زياد است.


چشمي امشب يکي از مقصران اصلي حذف استقلال بود اما نبايد فراموش کرد او با توانايي فني بالايي که دارد دوباره بر مي گردد و مي تواند روزهاي درخشاني براي خودش و تيمش بسازد.  


جبران اين خطا اولين انتظاري است که از اين مدافع ملي پوش و درخشان داريم، بازيکني که بدون شک از اين اتفاق درس لازم را خواهد گرفت.

ارسال در: سه شنبه 27 شهريور ساعت 02:09 (1397/6/27)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن