اطلاعيه عجيب تراکتورسازي درباره حواشي پيش آمده!
شماره خبر : 148120
تراکتورسازي: توشاک ديشب رفتني شد!

در بيانيه باشگاه تراکتورسازي آمده است:

«ضمن احترام به‌تمامي رسانه‌هاي جمعي کشور، نويسندگان و خبرنگاران متعهد و آگاه اعلام مي‌دارد که در چند روز گذشته پس از ديدار تراکتورسازي با صنعت نفت آبادان در جام حذفي، هجمه شايعات بيش‌ازاندازه موجب التهاب جامعه و بر هم ريختن آرامش تيم سرخ‌پوشان محبوب آذربايجان شد که تنها راه خنثي‌سازي آن سکوت و عدم‌تأييد و يا تکذيب اخبار و شايعاتي بود که ذهن ميليون‌ها علاقه‌مند و هواداران واقعي تراکتورسازي را مشوش کرد. با نگاهي به تغيير موضع بسياري از سايت‌ها در مورد استعفاي توشاک که قبلاً آن را اخراج تعبير مي‌کردند به‌راحتي مي‌توان ثابت کرد که چه کساني ديروز آدرس غلط به مخاطبان و هواداران مي دادند .

 

ازآنجايي‌که تيم تراکتورسازي به گواه تاريخ همواره از بحران‌هاي بزرگي به‌سلامت عبور کرده، اکنون نيز با داشتن مالکي آگاه و محبوب و هواداران فهيم و صبور، ناآرامي‌هاي اندک پيش‌آمده از شايعات نادرست را پشت سر خواهد گذاشت و به‌يقين سربلندي و سرافرازي را نصيب پرشورترين هواداران ايران و جهان خواهد کرد.

 

باشگاه فرهنگي ورزشي تراکتورسازي با ابراز ناراحتي از وقايع پيش‌آمده جلسه‌اي با آقاي جان توشاک سرمربي تيم برگزار کرد که راه‌هاي همکاري بهتر و مؤثرتر را براي به ثمر رسيدن آرزوها و آمال هواداران و تماشاگران تراکتورسازي که همانا قهرماني در ليگ برتر ايران و حضور شايسته و سربلند در ليگ قهرمانان آسياست بررسي کند.

 

ازآنجايي‌که هدف آقاي توشاک و قول و قرار وي در حوزه قهرماني تعريف‌شده بود، عدم همکاري فدراسيون فوتبال و سازمان ليگ فوتبال با اين باشگاه که 3 بازيکن خود را زودتر از موعد قانوني در اختيار تيم ملي قرار داده بود و تنها 48 ساعت قبل از بازي آن‌ها را در اختيار گرفت. ضمن اينکه با درخواست يک روز تأخير بازي تراکتورسازي با صنعت نفت موافقت نکرد، لذا آقاي توشاک اين رفتارها را مانعي براي رسيدن به اهداف تعيين‌شده دانست و ادامه فعاليت با چنين وضعيتي را به صلاح خود نديد. با اين وصف پس از بحث و گفت و گوهاي مفصل در فضاي کاملاً دوستانه و صميمي درنهايت فصل جدايي فرارسيد.

 

حال با توجه وقايع پيش‌آمده به اطلاع هواداران و علاقه‌مندان پرشور تراکتورسازي مي‌رساند که تصميمات اتخاذشده درزمينه آقاي جان توشاک و قطع همکاري وي با باشگاه تراکتورسازي شب گذشته دوشنبه 26/06/97 صورت گرفته و بديهي است که قبل از اين تاريخ همه اخبار منتشرشده در اين زمينه حدس و گمان نويسندگاني بوده که متأسفانه جز نگراني و آشفتگي جامعه برآيندي نداشته است.

 

 

روابط عمومي باشگاه تراکتورسازي هم با تأسي از قوانين حاکم بر فضاي فرهنگي باشگاه و عدم انتشار مطالب نادرست و غيرواقعي در چند روز گذشته، هرچند موردانتقاد و بي‌مهري قرارگرفته و تهمت‌هاي ناروايي را متوجه خود ديد، بااين‌وجود تلاش کرد تا حصول نتيجه واقعي و درست، آرامش و تمرکز تيم و باشگاه را حفظ نمايد و از اين طريق رسالت خود را مبني بر پرهيز از شايعات و ارائه اطلاعات درست به مخاطبان و هواداران فهيم باشگاه محبوب تراکتورسازي به نحو احسن انجام دهد.»

ارسال در: سه شنبه 27 شهريور ساعت 14:18 (1397/6/27)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن