زنوزي: 90 درصد مربي تراکتور خارجي است
شماره خبر : 148121
آيا دژاگه در برکناري توشاک نقشي داشت؟

محمدرضا زنوزي مالک باشگاه تراکتورسازي تبريز پس از اتفاقات اخيري که در اين باشگاه رخ داده و به پايان همکاري با جان توشاک، سرمربي سرشناس ولزي انجاميد ميهمان تلفني برنامه نود بود. مالک تراکتورسازي در مورد مسائل و ابهامات اخير پيرامون موضوع ياد شده توضيجاتي را ارائه کرد که در ادامه مي خوانيد:

آيا دژاگه در برکناري توشاک نقشي داشت؟

محمدرضا زنوزي گفت:

نه آقاي دژاگه بازيکني است که چنين کاري را بکند و نه ماجرا به گونه اي است که مي گويند. آقاي دژاگه را همه مي شناسند و من هميشه از ادب اين بازيکن شگفت زده بوده ام. در بازي با صنعت نفت آبادان به من گفتند که اين بازيکن فقط پرسيد که چرا مرا تعويض کردي؟ آقاي توشاک هم در نشست خبري به اين موضوع اشاره کرد که چندان مساله مهمي نبود.

توشاک استعفا داده است

محمدرضا زنوزي گفت:

توشاک استعفا داده است و ما او را برکنار نکرده ايم و با توجه به اينکه استعفا داده ديگر به تبريز برنخواهد گشت. وي از طريق استانبول راهي کشورش شد. ضمن اينکه اين سرمربي از برنامه هاي فدراسيون و سازمان ليگ بسيار انتقاد داشت.

سازمان ليگ به درخواست ما توجه نکرد

پيش از بازي با صنعت نفت خواستار اين بوديم که بازي ما با يک روز تاخير برگزار شود؛ به سازمان ليگ نامه هم داديم ولي کسي به درخواست ما توجهي نکرد. آقاي توشاک چندين بار از ما خواستند ما هم صحبت هايي کرديم ولي يک سري اتفاقات در هفته هاي اخير رخ داد که ايشان را دلزده کرد.

فرق بين تيم ها باعث تعجب توشاک بود

محمدرضا زنوزي گفت:

آقاي توشاک مربي بزرگي هستند و يکسري خطوط قرمز براي خودشان دارند. وقتي آمدند و يکسري بازيکن و امکانات را از ما خواستند و ما آنها را تهيه کرديم. اين سرمربي قول قهرماني را نداد اما قرار ما با او اين بود که جزو مدعيان بوده و سهميه آسيا را کسب کنيم. ولي روز به روز مشکلات و جاي سوال هاي زيادي براي ايشان به وجود مي آمد و مدام مي پرسيدند که چرا تيم ها اين همه باهم فرق دارند و به برخي تيم ها توجه بيشتر مي شود. چرا حداقل تيم تراکتور يک روز بازي اش عقب نيافتاد؟!

توشاک ??? هزار دلار گرفت و رفت

محمدرضا زنوزي گفت:

??? هزار دلار مبلغ قرارداد توشاک بود و ?? درصد آن را دريافت کرده بود. او فردي نبود که زياد در تب و تاب پول باشد. از روز اول که با ايشان قرارداد امضا کرديم همان روز هم اعلام کردم که اين قرارداد مشروط است و ما هر نيم فصل مي توانستيم آن را کنسل کنيم. خيلي قرارداد خوبي با ايشان بستيم و همان موقع هم در رسانه ها اعلام کردم. ايشان نسبت به بسياري از مسايل مقيد بودند. اگر هم قرار هم باشد مبلغي به ايشان بدهيم تا پايان نيم فصل را حساب خواهيم کرد. اولا ايشان وقتي خودش استعفا مي دهد پس قبول کرده که مبلغي را دريافت نکند همچنين قوانين را همه به خوبي مي دانند و قرار نيست مبلغي به ايشان بدهيم.

جانشين توشاک چه کسي خواهد بود؟

محمدرضا زنوزي گفت:

فعلا آقاي تقوي مديريت تمرينات را دارند. هيات مديره در اين مورد تصميم گيري خواهد کرد و من هم مشاوراتي به آنها مي دهم. هنوز فرد خاصي را تعيين نکرده ايم ولي سرمربي آينده مان نود درصد به بالا خارجي خواهد بود.

ماشين سازي را مي فروشم

هيات مديره ها و سهام داران ماشين سازي و تراکتورسازي باهم فرق دارد. همين جا هم اعلام مي کنم هر کسي مي خواهد بيايد و ماشين سازي را بخرد. خود من هم از اين موضوع خسته شده ام.

صحبتي با کي روش نکرده ايم

محمدرضا زنوزي گفت:

مذاکره با کي روش صحت ندارد و من چنين صحبتي انجام نداده ام. نمي دانم اين مسائل از کجا نشات مي گيرد و خودم هم از شنيدن آن تعجب کردم.

هر کس در تيم ما کار خودش را انجام مي دهد

به هر حال هيات مديره و مديرعامل کار خود را انجام مي دهند و نبايد اين گونه زحمات آنها را ناديده گرفت. در تيم ما هر کس کار خودش را انجام مي دهد و هيات مديره و مديرعامل نيز همواره تلاش مي کنند و زحمات زيادي براي تيم مي کشند.

ملاقات با سردار در روسيه

محمدرضا زنوزي گفت:

يک ضيافت شامي بود و همراه با سردار که يکي از بهترين بازيکنان تاريخ ايران هست در آنجا حضور داشتيم. من سردار آزمون را بسيار دوست دارم او بازي هاي بسيار خوبي در عرصه ملي انجام داده و شايسته تقدير است همانند تمامي بازيکنان تيم ملي که براي آن زحمت کشيده اند. من تک تک کساني که براي تيم ملي تلاش مي کنند را مي بوسم.

ارسال در: سه شنبه 27 شهريور ساعت 14:20 (1397/6/27)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن