خبري که فاش شد : تيم ملي را بعد از ” کي روش ” فقط به اين فرد مي سپارند !
شماره خبر : 148123
علي دايي و فدراسيون بر سر تيم ملي به توافق رسيده اند ؟

خبر مذاکره فدراسيون فوتبال و علي دايي خبر تازه‌اي نيست. خبري که از چند ماه قبل در محافل فوتبال پيچيد. حالا تقريباً همه اهالي فوتبال مطمئن هستند اگر کارلوس کي‌روش از تيم ملي جدا شود، جايش را علي دايي مي‌گيرد چرا که فدراسيون بيشتر از همه روي او نظر دارد.
ديروز خبر رسيد فدراسيون بعد از دو مرحله مذاکره با علي دايي، سرانجام با او براي جايگزيني کي‌روش به توافق رسيده و بعد از پايان جام ملت‌هاي آسيا در صورت جدايي کي‌روش، حکم سرمربيگري تيم ملي به نام دايي امضا مي‌شود.
حتي شايعه شد شايد اردوي تيم ملي در مهرماه هم با سرمربيگري دايي برگزار شود، البته تنها در صورتي که تا آن موقع توافق ميان کي‌روش و فدراسيون روي کاغذ نيايد و امضا نشود، اما ديروز نزديکان دايي حاضر به تأييد اين خبر نشدند. يکي از نزديکان دايي گفت:

«تا جايي که من خبر دارم دايي با فدراسيون براي هدايت تيم ملي توافق نکرده است. آخرين باري هم که اين موضوع در محفل دوستانه خودمان مطرح شد، دايي به ما گفت: وقتي در سايپا راحت هستم چرا بايد از اين تيم جدا شوم.»

با اين همه يکي از نزديکان فدراسيون  گفت:

«هرچند تاج و ساکت تأکيد دارند هر طور شده کي‌روش را حفظ کنند، اما اگر به هر دليلي با کي‌روش به مرحله امضاي قرارداد رسمي نرسند، تيم ملي را فقط به دايي مي‌سپارند.»

ارسال در: چهارشنبه 28 شهريور ساعت 09:03 (1397/6/28)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن