اظهارات جنجالي و تند ” حسن روشن ” در مورد ” استقلال ” : اين اتفاقات پشت پرده دارد !
شماره خبر : 148124
حسن روشن : پيراهن استقلال براي برخي از بازيکنان بزرگ است

حسن روشن در خصوص شکست تيم استقلال مقابل السد قطر گفت:

بازي را تماشا کردم و کلي هم حرص خوردم. مي‌دانيد چرا؟ چون پيراهن استقلال براي يک عده شده اسباب بازي!

حسن روشن افزود:

مهدي قائدي يک نيمه فرصت بازي داشت ولي چه کار کرد؟ از بس اين مردم اين بازيکنان را بزرگ کردند حاصلش مي‌شود همين. بازيکني که مرتب در رسانه‌ها اسم ستاره به او مي‌دهند فردا در زمين بازي مي‌شود همين.

پيشکسوت استقلال تاکيد کرد:

هواداران استقلال خودشان مي‌فهمند که کجا اشتباه کرده اند و برخي از بازيکنان را بي دليل بزرگ مي‌کنند. اين حرف من چند سال است که مسخره مي‌شود، اشکالي ندارد ولي زماني که ما بازي مي‌کرديم نه ادا در مي‌آورديم نه اين رسانه‌ها اينگونه بازيکن بزرگ کن بودند! اينها همه پشت پرده دارد که نمي‌خواهم در موردش حرف بزنم ولي پيراهن استقلال براي برخي از اين بازيکنان بزرگ است. مي‌خواهيد قبول کنيد مي‌خواهيد نکنيد.

حسن روشن تصريح کرد:

الان شنيده‌ام به بازيکني مثل فرشيد اسماعيلي مي‌گويند ستاره، روزي در دفتر مديرعامل وقت استقلال(افشارزاده) بودم که شنيدم منصوريان به توفيقي گفت با اين فرشيد اسماعيلي قرارداد ببنديد. توفيقي گفت اين بازيکن 950 ميليون مي‌خواهد که همانجا تعجب کردم. اين بازيکن 3 يا 4 سال پيش 950 ميليون از استقلال مي‌خواست. وقتي هوادار هم بازيکن را با اين شرايط مي پذيرد معلوم است چند سال بعد احساس بزرگي مي‌کند. وقتي الان به قائدي و اسماعيلي مي‌گويند ستاره بايد فاتحه فوتبال را خواند. بازيکني که يک بازي خوب است 10 بازي بد اسمش ستاره است؟

حسن روشن بازيکن سابق تيم ملي فوتبال ايران در ادامه تاکيد کرد:

پيراهن استقلال براي بعضي‌ها اسباب بازي شده و با آن در صفحات مجازي بازي مي‌کنند. بماند که در بازي با السد قطر اگر غفوري زودتر بازي مي‌کرد شرايط کاملا فرق مي‌کرد.اخراج چشمي هم در نتيجه تاثير داشت ولي به هر حال اگر تيم صعود مي‌کرد شايد در مرحله بعد به مشکل مي‌خورد. استقلال در وهله اول اين مشکل را دارد که بازيکنانش خود بزرگ بين هستند.

ارسال در: چهارشنبه 28 شهريور ساعت 09:04 (1397/6/28)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن