خشم مسي؛ بازگشت به اروپا با هت تريک (عکس)
شماره خبر : 148126
ليونل مسي يک بار ديگر براي بارسا درخشيد و با ثبت يک هت تريک نقش اصلي را در برتري بلوگرانا برابر آيندهوون ايفا کرد.

بارسا امشب در اولين بازي ليگ قهرمانان اين فصل موفق شد 4-0 بر پي اس وي غلبه کند. تورنمنتي که بارسا قهرماني در آن را هدف اصلي خود قرار داده است و مسي نيز در شروع فصل و پيش از بازي با بوکا در جام خوان گامپر، آن را به هواداران وعده داد.

در اين پيروزي مسي با هت تريک خود نقش اول را داشت. او در نيمه اول روي يک ضربه کاشته توانست گلزني کند و در نيمه دوم دو گل ديگر يکي روي پاس راکيتيچ با پاي چپ و ديگري را نيز در شرايطي که بارسا ده نفره بود با پاي راست به ثمر رساند.

اين هت تريک شماره 48 مسي در دوران فوتبالش بود. 42 هت تريک با پيراهن بارسا و شش هت تريک با پيراهن تيم ملي آرژانتين. اين همچنين هشتمين هت تريک مسي در ليگ قهرمانان نيز بود.

 

مسي دقيقه 31 موفق شد با نواختن يک ضربه ايستگاهي فوق العاده گل اول خود و بارسلونا را به ثمر رساند و تيمش را در اين ديدار دشوار از حريف پيش اندازد. او با پاي چپ توپ را به جايي فرستاد که کاري از دست گلر پي اس وي بر نمي آمد. نيمه دوم او بازهم مي توانست روي ضربه کاشته گلزني کند اما ضربه او با اختلاف اندکي به بيرون رفت.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دقيقه 77 نوبت به گل دوم مسي رسيد. اين بار راکيتيچ بود که با يک پاس استثنايي مسي را درون محوطه جريمه صاحب توپ کرد و او هم با يک بغل پاي محکم توپ را به کنج دروازه فرستاد.

 

کمي بعد بارسا ده نفره شد اما با يک يار کمتر نيز بارسا به لطف مسي توانست به چهارمين گل خود نيز دست يابد. دقيقه 88 روي پاس عمقي سوارز، مسي با گلر پي اس وي تک به تک شد و با يک ضربه پاي راست توپ را به قعر دروازه هدايت کرد تا شب رويايي او و بارسا تکميل شود.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

در انتهاي بازي نيز مسي توپ بازي را به رسم ديگر هت تريک هايش به خانه برد.

 

 

ارسال در: چهارشنبه 28 شهريور ساعت 09:14 (1397/6/28)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن