حرفهاي مهم فتحي درباره چشمي، نويماير و گرو
شماره خبر : 148127
سرپرست استقلال مي گويد اين تيم در تهران نتيجه بازي را به السد واگذار کرد.

اميرحسين فتحي در اين باره به "روزنامه نود" گفت: من قبلا هم گفتم در فوتبال از اين اتفاق ها زياد مي افتد و مي توانيم نتيجه را جبران کنيم. بسيار تيم خوبي داريم ، خوب بازي کرديم، در خانه السد به اين تيم فشار آورديم ولي  ما بازي را در تهران باختيم. ما آن شب استقلال نبوديم و اگرنه شب قبل بسيار خوب بازي کرديم.


او ادامه داد:  فوتبال است و زماني که بازي  2 بر يک شد  مديرعامل السد و رييس فدارسيون فوتبال قطر کنار من  گريه مي کردند و  آنها فکر مي کردند بازي را 3 بر يک  مي کنيم، خودتان ديد فريرا بعد از گل دوم ما چطور 2 دستي برسرش زد. دقيقه 48 دو بر يک جلو بوديم، يک نيمه فرصت داشتيم ولي اخراج چشمي باعث شد تاکتيک شفر به هم بريزد. بازي در گرما شديد و 90 درصد رطوبت برگزار شد ولي دفاع با تجربه ما  اخراج شد و بازي را از تيم ما گرفت. ما گل دوم را 9 نفره خورديم و حتي در شرايط 10 نفره هم مي توانستيم گل سوم را بزنيم.


سرپرست باشگاه استقلال در مورد عدم رفتار حرفه اي چشمي مي گويد: بايد بازيکنان رفتار حرفه اي را ياد بگيرند و اين متاسفانه در هيچ باشگاه ايراني وجود ندارد. بازيکنان که پول حرفه اي مي گيرند بايد رفتار حرفه اي داشته باشند. در استقلال، پرسپوليس، تيم ملي و ساير باشگاه ها بايد اين رفتارها رعايت شود. اين اتفاق بايد براي بازيکنان  ما درس بشود و بايد ياد بگيريم. دليل ندارد نزديک 18 قدم اينقدر خطا بدهيم و اين مسائلي است که بايد ياد بگيريم.

 

وي افزود: روزبه زحمت کشيده است و شايد بيشتر از همه هواداران ناراحت است. او نه شام خورد و نه صبحانه و به هرحال اتفاق هاي فوتبال غير قابل اجتناب است. بازيکنان بزرگ هم پنالتي مي دهند و پنالتي خراب مي کنند و کاري اش هم نمي شود کرد.

 


فتحي در مورد اينکه نويماير و گرو در ليگ قهرمانان هيچ نقشي در بهبود شرايط فني استقلال نداشتند هم گفت:  ببينيد من مسئوليت فني ندارم. آقاي شفر پيشنهاد کردند و به ما تاکيد کردند اين دو بازيکن را جذب کنيم. ما در بهترين شرايط آنها را  جذب کرديم و نمي توانستيم روي نظر فني سرمربي دخالت کنيم. نويماير تاثيرگذار است و شايد گرو هم در ادامه بتواند نظرها را تغيير بدهد.

 

سرپرست باشگاه استقلال در مورد هزينه هاي زيادي که خريد اين بازيکنان روي دست استقلال گذاشته است هم مي گويد: من حرف شما را قبول مي کنم ولي در همه جاي دنيا مربي بايد نظر بدهد. سرمربي اعلام مي کند من بازيکن را مي خواهم و باشگاه موظف است براي جذب آن اقدام کند.

 

فتحي در مورد عملکرد شفر در اين فصل مي گويد: به نظرم اگر منحني رسم کنيد استقلال روند صعودي داشته باشد. روند استقلال را با فولاد و پارس جم نسبت به بازي شب گذشته مقايسه کنيد متوجه مي شويد شرايط اين تيم خوب است. آقاي شفر کارش را خوب انجام مي دهد.

 

او در مورد شانس قهرماني استقلال در ليگ برتر مي گويد: استقلال هميشه در هر شرايطي و با هر پتانسيلي مدعي قهرماني بوده است و شک نکنيد امسال هم مدعي قهرماني در هر دو جام هستيم.

 

سرپرست استقلال در مورد اينکه گفته مي شود ممکن است بازيکنان خارجي بي کيفيت در نيم فصل از اين تيم کنار گذاشته شوند هم مي گويد: هنوز به اين نتيجه نرسيده ايم. شايد الحاجي گرو بتواند شرايط را تغيير بدهد. مطمئن باشيد تصميم خوب را خواهيم گرفت و کميته فني هم در اين راه مي تواند به ما کمک کند.


فتحي در پايان گفت: هواداران ديدند ما مستحق باخت نبوديم، گل آفسايد، دماي هوا و اخراج به ضرر ما بود  و مي توانستيم برنده بازي باشيم. هواداران منتظر باشند چون مطمئن هستم همان تيم خوبي مي شويم که آنها انتظار دارند.

ارسال در: چهارشنبه 28 شهريور ساعت 09:16 (1397/6/28)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن