شفر: هيچ‌کس با اينستاگرام در تيم من فيکس نمي‌شود
شماره خبر : 148140
سرمربي استقلال در جمع بازيکنان گفت که مهم ترين موضوع حمايت فتحي به عنوان نفر اول باشگاه است.

به گزارش روزنامه نود ، وينفرد شفر سرمربي استقلال در اولين تمرين آبي پوشان بعد از حذف در آسيا دقايقي در جمع بازيکنان صحبت کرد. شفر که شايعاتي درباره نارضايتي کادر مديريتي از او شنيده مي شد، قبل از صحبت هاي خود شنونده صحبت هاي اميرحسين فتحي بود؛ فتحي با حضور در تمرين به شدت از شفر و تيم اوحمايت کرد و همين موضوع باعث شد تا سرمربي استقلال دقايقي در جمع بازيکنان از آينده آبي ها صحبت کند و با اميدواري درباره ادامه مسابقات صحبت کند.


 وينفرد شفر در پايان تمرين در جمع بازيکنان با اشاره به صحبت هاي فتحي گفت: تشکر مي‌کنم از جناب آقاي فتحي سرپرست باشگاه استقلال به دليل صحبت‌هايشان و اينکه امروز در کنار ما حاضر شدند. اين مهم است که قبل از بازي با السد انگار زمين خورده بوديم ولي الان بلند شده‌ايم. اين انرژي و قدرتي که مقابل السد در قطر ارائه داديم را بايد هميشه نگه داريم. بايد روي اشتباهاتمان کار کنيم. ما همه يک تيم هستيم. بايد با هم بجنگيم. نظم، نظم و نظم در تيم ما شماره يک است. بازيکني که نظم نداشته باشد از تيم ما کنار گذاشته مي‌شود و فرقي هم ندارد که بازيکن با تجربه‌اي باشد يا بازيکن جوان ما محسوب شود. هميشه بايد تمريناتمان همان چيزي باشد که در قطر بود و بازي‌مان هم همان نمايش باشد. استقلال واقعي اين بود. همانطور که آقاي فتحي گفت، کاري نداشته باشيد که در فضاي مجازي چه چيزي نوشته‌اند. آن کساني که آن حرف‌ها را مي‌زنند به دنبال اين هستند که ما را براي دربي ضعيف کنند. کسي نمي‌تواند ما را متوقف کند اگر ما همه باهم باشيم.

 

او افزود: هيچ بازيکني که روي نيمکت مي‌نشيند، حق ندارد با صورت ناراحت روي نيمکت باشد. همه بازيکنان حتي نيمکت نشينان هم بايد بجنگند براي کل تيم. بهترين مهاجم ليورپول روز گذشته وارد زمين شد و اين تيم پيروز شد. کسي نگفت چرا او روي نيمکت بوده و همه گفتند تيمشان برنده شده است. همه بايد روي خودشان کار کنند تا بهتر شوند. دوباره مي‌گويم که هيچکس بخاطر مطالب فضاي مجازي به ترکيب نمي‌آيد و از ترکيب حارج نمي‌شود. مثلا وقتي قائدي بازي مي‌کند و عوض مي‌شود، کسي نمي‌تواند بگويد چرا بازي کرد يا بازي نکرد. اين مطالبي که در فضاي مجازي مطرح مي‌شود اصلا مهم نيست.

 

سرمربي استقلال در پايان اضافه کرد: در بازي با نساجي بايد با همين قدرت به ميدان برويم و پيروز شويم. بايد ببريم. مهم اين است که آقاي فتحي به عنوان نفر اول باشگاه پشت شما هستند و به بقيه حرف‌ها توجهي نکنيد چون شايعات زياد هستند.

ارسال در: چهارشنبه 28 شهريور ساعت 17:12 (1397/6/28)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن