شاختار دونتسک 2_2 هافنهايم؛ تساوي مرد شگفتي ساز آلماني با معدنچي هاي اوکرايني
شماره خبر : 148143
اختصاصي | تيم هاي شاختار دونتسک اوکراين و هافنهايم آلمان در اولين ديدار خود از رقابت هاي ليگ قهرمانان در فصل جديد به مصا هم رفتند.

از سري رقابت هاي جذاب و فوق العاده ليگ قهرمانان اروپا دو تيم شاختار دونتسک اوکراين و هافنهايم آلمان در ورزشگاه متاليت، استاديوم خانگي شاختار با قضاوت کهلت دانمارکي در ديداري هيجان انگيز به مصاف يکديگر رفتند.اين ديدار از همان ابتدا حاوي کش و قوس ها و صحنه هاي جالبي بود که باعث به گل رسيدن هافنهايم در دقيقه 6 شد.

هافنهايم - شاختاردونتسک
هافنهايم - شاختاردونتسک

 

هافنهايم توسط گريليتش در همان دقايق ابتدايي بازي گل اول خود را به ثمر رساند اما شاختار دونتسک که نمي خواست اين ديدار خانگي را واگذار کند بعد از دريافت گل حملات پر دامنه خود را بر روي دروازه هافنهايم گسترده کرد تا اينکه بعد از گذشت حدود 20 دقيقه يعني در دقيقه 24 توسط اسماعيلي مدافع برزيلي خود توانست گل تساوي را وارد دروازه هافنهايم نمايد.

هافنهايم - شاختاردونتسک
هافنهايم - شاختاردونتسک

 

اما هافنهايم با دريافت اين گل پا پس نکشيد و به هر  شکل قصد داشت تا به عنوان تيم برتر وارد رختکن شود و سرانجام توانست در دقيقه 38 توسط نوردتويت هافبک نروژي خود به گل دوم برسد تا به آن چيزي که مي خواست دست پيدا کند. با شروع نيمه دوم هافنهايم با دستورات تاکتيکي سرمربي جوان خود توانست بازي را به کنترل خود درآورد و از حملات شاختار که از امتياز ميزباني بهره مي برد جلوگيري نمايد.

ناگلزمان
ناگلزمان

 

اما معدنچي هاي اوکرايني مي خواستند در خانه بازنده لقب بگيرند و توانستند با تکيه بر بازيکن برزيلي 21 ساله خود به گل برسند. مايکون هافبک جوان شاختار در دقيقه 81 گل تساوي بخش اوکرايني ها را به ثمر رساند تا اين ديدار در نهايت در شب رکوردشکني ناگلزمان به عنوان جوان ترين بازيکن تاريخ ليگ قهرمانان اروپا اين ديدار با تساوي 2 بر 2 به پايان برسد.

ارسال در: پنجشنبه 29 شهريور ساعت 00:35 (1397/6/29)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن