“سرخيو راموس” بازهم نمک به زخم “رونالدو” پاشيد
شماره خبر : 148151
طعنه سنگين کاپيتان رئال مادريد به کريستيانو رونالدو

با جدايي  رونالدو از رئال مادريد و پيوستن به يوونتوس در چند مرتبه درگيري ها و جدل هاي لفظي ما بين کاپيتان کهکشاني ها و اعجوبه پرتغالي رخ داده است که نشان از روابط نامساعد آن ها در اين روزها مي دهد. شب گذشته نيز هر دو بازيکن در قالب تيم هايشان به مصاف رقباي اروپايي خود رفتند و هرکدام اتفاقي جالب را پديد آوردند.

راموس با دريافت کارت زرد به عنوان خشن ترين بازيکن ليگ قهرمانان اروپا لقب گرفت و رونالدو نيز در صحنه اي مشکوک با کارت قرمز داور جريمه شد و با چشماني اشکبار زمين مسابقه را ترک کرد. حال راموس گريه هاي رونالدو و کارت هاي زرد و قرمز خود را به سوژه اي براي طعنه زدن به اين فوق ستاره پرتغالي بدل کرده است.

سرخيو راموس اظهار داشت:

من تا کنون 24 بار کارت قرمز گرفته ام ولي حتي يک بار هم به خاطر اين کارت ها گريه نکرده ام.

منظور راموس به طور مستقيم و قطع اشک هاي رونالدو و سوژه قرار دادن گريه هاي او بوده است تا اين مدافع مستحکم اسپانيايي بازهم با اينگونه حاشيه ها خود را در صدر اخبار فوتبالي اروپا جاي

بايد ديد که عکس العمل کريستيانو رونالدو نسبت به اين صحبت هاي راموس چه خواهد بود زيرا با شناختي که جامعه فوتبال از اين بازيکن دارد مطمئنا در مقابل چنين حرف هايي سکوت نخواهد کرد به خصوص اينکه طرف مقابل صحبت هاي وي سرخيو راموسي باشد که در ماه هاي اخير بارها با هم مشکلاتي را داشته اند.

ارسال در: پنجشنبه 29 شهريور ساعت 23:53 (1397/6/29)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن