جلالي: هر سال بهترين‌هاي پيکان را مي برند
شماره خبر : 148165
کنفرانس خبري بازي پيکان و صنعت نفت به دليل برخي ناهماهنگي ها در زماني غيرمعمول و چندساعت پيش از آغاز بازي برگزار شد.

مجيد جلالي سرمربي پيکان با وجود مسافرت به آبادان به دليل ناهماهنگي هاي موجود در برگزاري کنفرانس قبل از بازي امروز و در حالي که بازي ساعت 19:30 برگزار مي شود به احترام خبرنگاران آباداني به سالن آمد. او درباره بازي گفت:« اميدواري ام اين است که بازي خيلي خوبي شود که تماشاگران خوب و خونگرم آبادان بتونند از آن لذت ببرند.» او افزود:«ما با توجه با آگاهي هايي که نسبت به بازي داريم اميدواري زيادي داريم که بتوانيم بازي موفقي انجام بدهيم.  آماده اين بازي هستيم و تقريبا مي توانم بگويم غير از سعيد واسعي که آسيب ديده است بقيه يارانمان را هم در اختيار داريم.»


جلالي در پاسخ خبرنگاري که پرسيد چرا برخي تيم هاي مثل پيکان، پارس جنوبي و...در ابتداي فصل صدرنشين مي شوند و بعد نمي توانند اين موقعيت را حفظ کنند گفت:«سوال خيلي خوب و عميقي است.اگر واقعا همين موضوع رصد بشود به فوتبال هم کمک مي کند.اما  براي پاسخ دادن به اين سوال صرفا متمرکز مي شوم روي پيکان چون من از تيم هاي ديگر اطلاع ندارم. درباره پيکان اما پارامترهايي که باعث مي شود يک تيم به موفقيت برسد پيکان همه آن پارامترها را ندارد.»


او افزود:«زماني باشگاه پيکان فکر مي کرد با بودجه بهتر مي تواند رتبه بالاتر بياورد اما وقتي اين تيم سرمايه گذاري زياد کرد سقوط کرد. سه سال پيش در جلسه اي که داشتيم مديران پيکان گفتند ما ديگر آن سياست بريز و بپاش را نداريم.به هر جهت براي موفقيت و قهرماني اينکه در مراکز تصميم گيري فوتبال صاحب قدرت باشيد پارامتر مهم است. صاحب تماشاگر باشيد يک پارامتر مهم است و مي توانم بگويم حداقل در طول فصل 10 امتياز، امتياز تماشاگر است. ما که اين پارامترها را نداريم در برخي موارد روي اين مسايل امتياز از دست مي دهيم.»


جلالي همچنين گفت:« ما اين ها را نداريم.اينکه  در حوزه رسانه صاحب قدرت يا پايگاه قوي باشيد پارامتر است اما ما در عوض چيزهايي داريم، از نظر امکانات يک تيم نسبتا خوبي هستيم. شايد امکانات کمي قديمي هست اما خوب است. محل تمرين جايي که کار مي کنيم مشخص است و از همه مهمتر تيم هاي پايه ما است. ما چرخه توليد را فعال کرديم. سه سال است در اين باشگاه هستم در پايان هر سه سال بهترين ياران ما را بردند اما  توانستيم همان سطح را حفظ کنيم. يک تيم را اگر سه بازيکنش را ببرند شايد برايش فاجعه رخ بدهد  اما ما در هر فصل بين سه تا هفت بازيکن خوبمان را از دست مي دهيم. »


سرمربي پيکان در ادامه افزود:«ما از طريق فعال کردن چرخه توليد و آرامش درون سيستمي موفقيت هايي کسب کرده ايم. تماشاگر حسن هاي زيادي دارد اما گاهي ضررهايي هم دارد. ما اين حسن را نداريم  در عوض  مي توانيم آرامش درون سيستمي را داشته باشيم. رابطه خيلي خوب و نزديکي بين بازيکنان و کادرفني  و مديران باشگاه است و همه به اين آگاهي رسيده ايم که  منافع مشترکي داريم . »

ارسال در: جمعه 30 شهريور ساعت 12:56 (1397/6/30)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن