علي دايي: شناختي از تيم مرزبان نداريم/ آماده حضور در پلي‌آف آسيا هستيم
شماره خبر : 148169
سرمربي تيم فوتبال سايپا تاکيد کرد تيمش براي حضور در مرحل پلي آف ليگ قهرمانان آسيا آماده است و مشکلي از اين بابت ندارد.

علي دايي در نشست خبري قبل از ديدار تيمش برابر نفت مسجدسليمان گفت: بازي سختي را با نفت مسجدسليمان پيش رو داريم. تيم قابل احترامي براي ما خواهد بود. بعد از رفتن ويسي ديداري از تيم نفت نديديم که بتوانيم اطلاعات دقيقي از شرايط اين تيم با حضور آقاي مرزبان به دست بياوريم. 

وي ادامه داد: با اين حال تمام تلاشمان را خواهيم کرد که بازي  خوبي را به نمايش بگذاريم و سه امتياز اين ديدار را بگيريم. 

علي دايي در مورد توافقي که با باشگاه پرسپوليس داشته است تا مشکل اين تيم حل شود گفت: اميدوارم پرسپوليس با قدرت به کارش  ادامه دهد و مسئولان باشگاه هم به توافقي که با ما داشته اند پايبند باشد و تسويه حساب مالياتي من را انجام بدهند.

وي در مورد اينکه تيمش آماده حضور در ليگ قهرمانان آسيا و مرحله پلي آف هست گفت:  ما از اول هم مي‌دانستيم سهميه  ايران 2+2 است ما از ابتدا هم در پلي‌آف حضور داشتيم اما تيم ما کمتر از تيم‌هاي ديگر نيست و فوتبال خوبي بازي مي‌کند و مشکلي براي حضور در پلي‌آف و دور مقدماتي نداريم. فقط برخي بازيکنان ما تجربه بين‌المللي ندارند که به مرور زمان اين مساله هم حل خواهد شد. 

علي دايي در مورد اقداماتي که براي ساخت خانه هاي مناطق زلزله زده در کرمانشاه صورت گرفت است گفت: خيلي از شرکت‌ها با ما همکاري خوبي کرده‌اند و متريال را با قيمت تمام شده به ما دادند و خيلي از شرکت‌ها هم پول آن را هم نگرفتند. شرايط ما به گونه‌اي است که مي‌خواهيم خانه‌هايي را در اينجا بسازيم که از تکنولوژي ايتاليايي استفاده کرده که نه تنها برابر زلزله بلکه در برابر هر چه فکرش را کنيد مقاوم است چنين کاري در ايران انجام نشده است.

ارسال در: جمعه 30 شهريور ساعت 14:51 (1397/6/30)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن