برانکو ايوانکوويچ: سرمربي آينده تيم ملي در مورد سيدجلال تصميم مي‌گيرد
شماره خبر : 148193
سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس با انتقاد از تغيير زمان ديدار تيمش برابر سپيدرود گفت: تلويزيون پول بزرگي به فوتبال بدهد بعد بيايد زمان ديدارها تيم‌ها را تغيير دهد.

برانکو ايوانکوويچ در نشست خبري پيش از ديدار روز يکشنبه تيمش با سپيدرود که ظهر امروز در سالن کنفرانس سازمان ليگ برگزار شد، ضمن بيان اين مطلب افزود: يک بار ديگر به بازيکنانم به خاطر بازي زيبا و پيروزي برابر الدحيل تبريک مي گويم. همانطور که مي دانيد ما تنها تيمي هستيم که دو سال متوالي به نيمه نهايي ليگ قهرمانان آسيا صعود کرديم. تيم هايي که قبلا بودند حذف شدند. 

وي ادامه داد: ما دوباره با السد بازي داريم. تيمي که قبلا با هم همگروه بوديم. اين نشان مي دهد که گروه ما چقدر سخت بوده است. از بازيکنانم و هواداران به خاطر حمايتي که داشتند تشکر مي کنم. انتظارم اين است که در سايه همين برد بازيکنانم انگيزه شان را حفظ کرده باشند و با پيروزي که کسب مي کنند مهر تاييدي بر برد هفته گذشته بزنند. 

برانکو خاطرنشان کرد: ثابت کرده ايم که هميشه براي حريف احترام قائل هستيم. اينکه کجاي جدول باشد مهم نيست. سپيدرود بعد از وضعيتي که داشت جايگاهش را رفته رفته پيدا مي کند و با رهبري علي کريمي و همکارانش روند خوبي را طي خواهند کرد و بهتر مي شوند. انتظار داريم از جايگاهي که دارند خارج شوند. 

سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس خاطرنشان کرد: حريف ما قطعا تفکراتي در سرش خواهد بود. شايد آنها فکر مي کنند ما هنوز در خواب پيروزي برابر الدحيل هستيم. اما اينگونه نيست. بازيکنان سپيدرود خيلي خوشحال هستند که علي کريمي سرمربي اين تيم است. همين مي شود يک انگيزه خوب براي بازيکنان که يکي از بهترين بازيکنان تاريخ فوتبال ايران سرمربي آنهاست. 

برانکو افزود: ساختار سپيدرود مثل گذشته است و چند بازيکن جديد به جمع آنها اضافه شده است. در تعطيلات فرصت داشتند شرايط خود را بهتر کنند. براي همين فکر مي کنم که وضعيت بهتري دارند. 

سرمربي پرسپوليس ادامه داد: بازي با الدحيل براي ما از اهميت بسيار بالايي برخوردار بود. انگيزه بالاي بازيکنان باعث شد يک نتيجه خوب کسب کنيم. با اين حال اين بازي تبعاتي براي ما داشت. ماهيني به اين بازي نمي رسد، بشار تمرينات عادي اش را پشت سر گذاشته است. وضعيت دو بازيکن ديگر هم مشخص نيست. با اين حال کادر پزشکي با بهترين شرايط کار مي کنند که اين بازيکنان را آماده کنند. 

ايوانکوويچ در مورد اينکه با وجود مصدوميت چند بازيکن چه تدابيري براي ديدار برابر سپيدرود خواهيد داشت گفت: اينکه چه بازيکناني به ميدان خواهند رفت فردا مشخص مي شود. با اين حال همه بازيها براي ما مهم است و تلاش مي کنيم با بهترين نفرات به ميدان برويم و به سه امتياز دست پيدا کنيم. 

سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس ادامه داد: ما فلسفه و ديدگاه خاص خودمان را داريم. ديدگاهي که در چهار سال گذشته ارائه کرده ايم و قطعا از اين ديدگاه انصراف نخواهيم داد. ما براي هر اتفاقي که در بازي رخ مي دهد برنامه خواهيم داشت. مواردي که مد نظر ماست برخي اوقات خوب انجام مي شود برخي اوقات هم خيلي خوب نيست. با  اين حال بازيکنانم هيچ وقت نااميد نشدند و با تمام توان جنگيده اند.

وي در پاسخ به اين پرسش که نگران بازي تدافعي سپيدرود نيستيد گفت: طبيعتا تيم هايي که اين شرايط را دارند تلاش مي کنند که با بازي تدافعي به حداقل امتياز برسند اما مي دانم فلسفه و تفکر علي کريمي اين نيست. کريمي فصل قبل هم نشان داد که دنبال بازي تدافعي نيست چون خودش در زمان بازي کردنش اينگونه نبود. مي دانم که فلسفه علي کريمي چيست و به دنبال چه خواهد بود. به حضور ايشان افتخار مي کنيم. 

برانکو در مورد ميزان آمادگي بالاي بازيکنانش در ديدار برابر الدحيل و دوندگي منشا و عليپور در اين بازي گفت: اين دو مانند شير ظاهر شدند و يک خطر بالقوه روي دروازه حريف بودند. خصوصا روي گل دوم و سوم که تاثير زيادي داشتند. اين دو دوندگي زيادي داشتند. روي گل دوم عليپور به زيبايي از حريف عبور کرد و روي گل سوم منشا 50 متر استارت زد. اين آمادگي جسماني در نيمه دوم ديدار رفت و برگشت کاملا مشهود بود. 

سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس خاطرنشان کرد: موافق نظر برخي مربيان نيستم که مي گويند سطح ليگ پايين است. فصل گذشته چند بازيکن از جمع ما جدا شدند که همه به تيم هاي خوب اروپايي رفتند. اين نشان مي دهد که سطح فوتبال ما بالاست. بنابراين نمي توانم اين نظر را بپذيرم. 

برانکو در مورد کارت هاي زردي که برخي بازيکنان اين تيم از جمله کمال کاميابي نيا مي گيرد و ضرري که به پرسپوليس وارد مي شود گفت: بازيها بسيار پرانگيزه هستند. ما هم به بازي تهاجمي اصرار داريم. در چنين مواردي کارت زرد هم جزوي از بازي مي شود. ما هم به بازيکنان نمي گوييم که بروند کارت زرد بگيرند اما شرايطي که بازي دارد باعث مي شود برخي بازيکنان کارت زرد مي گيرند.

وي در واکنش به پرسشي مبني بر اينکه با توجه به عملکردي که سيدجلال در تيم پرسپوليس داشته زمان خداحافظي اش از تيم ملي فرا رسيده است گفت: سيدجلال فصل گذشته بهترين بازيکن ايران شد و امسال هم بسيار درخشان کار مي کند و يک تمرين را تاکنون از دست نداده است و خيلي هم عالي بازي کرده است. ايشان رکورددار قهرماني در فوتبال ايران است. 115 بازي ملي دارد. حالا بستگي به سرمربي آينده تيم ملي دارد که ايشان را دعوت کند يا نه. همينطور موضوع به فدراسيون فوتبال برمي گردد که براي خداحافظي سيدجلال برنامه اي خواهد داشت يا نه. من هم از طرف خودم و کادرم تشکر مي کنم به خاطر اينکه در اين سه چهار سال براي موفقيت تيم تلاش کرده است. 

سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس در مورد تغيير زمان ديدار برابر سپيدرود گفت: موافق نظر باشگاه  هستم. تلويزيون اگر مي خواهد زمان بازي باشگاه ها را تغيير دهد پول بزرگ و عظيمي را بايد به باشگاه ها بدهد بعد زمان را تغيير دهد. من الان تازه مي شنوم که بازي قرار است زمانش تغيير کند. من از دو روز پيش برنامه ام را براي ديدار با اين ديدار چيده ام. بايد از قبل اطلاع رساني مي شد.

ارسال در: شنبه 31 شهريور ساعت 14:05 (1397/6/31)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن