کلوپ: مي‌خواهيم زشت ترين حريف براي رقبا باشيم
شماره خبر : 148195
يورگن کلوپ، سرمربي ليورپول، اعلام کرد که مي خواهد تيمش با بهبود عملکرد دفاعي اش، به زشت ترين تيم براي حريفان تبديل شود.

از زماني که کلوپ هدايت قرمزهاي مرسي سايد را برعهده گرفته، اين تيم به يکي از جذاب ترين تيم هاي اروپا تبديل شده و نمايش هايش توجهات بسياري را برانگيخته است. آنها فصل جديد را هم فوق العاده آغاز کردند و در حالي امروز به مصاف ساوتهمپتون مي روند که در 7 ديدار پياپي به پيروزي رسيده اند.

عملکرد مثلث هجومي ليورپول، شامل محمد صلاح، روبرتو فيرمينو و ساديو مانه، چيزي است که بيش از همه در مورد آن صحبت مي شود اما کلوپ تاکيد کرد که بايد روي کارهاي دفاعي هم تمرکز داشته باشند و مي خواهند از اين منظر به زشت ترين تيم براي حريفان تبديل بشوند.

 

 

او به خبرنگاران گفت:" ما واقعا مي‌خواهيم زشت ترين تيمي باشيم که مي‌توان روبرويش بازي کرد. تا به حال چيزي نبرده ايم، نه در گذشته و نه در اين فصل بنابراين بايد وارد فاز جديدي شويم. اين نيروي محرکه ماست و بايد با فوتبالي خوب به اين هدف برسيم. ما تا به حال، نيروي محرکه را در خود حس نکرده بوديم زيرا بازي مي‌کنيم، آناليز مي‌کنيم، آماده مي‌شويم، آناليز مي‌کنيم و ... . شايد علتش اين است که تمام اين کارها خيلي دشوار است. هيچ بازي نداشتيم که فکر کنيم « خدا رو شکر بايد با آنها بازي کنيم.» هيچ نتيجه اي بدون طمعي که داشتيم برايمان در دسترس نبود.

مي خواهيم در دفاع کردن خوب باشيم. بهترين خبري که در دو هفته اخير داشتم، اين بود که چگونه توانستيم مهارت هاي دفاعي مان را تغيير بدهيم يا از نو بسازيم.  ما در چند ديدار ابتدايي، خيلي به آنها نياز پيدا نکرديم. ديدارهايي نبود که ما نياز به دفاع کردن پيدا کنيم اما بازي هاي متفاوتي بودند.

مقابل تاتنهام و مقابل پاري سن ژرمن، کاري که انجام داديم، را دوست داشتم. واقعا کار دشواري بود؛ وگرنه هر تيمي مي تواند اين کار را انجام بدهد. ما همچنان فوتبال بازي مي کنيم و اين واقعا گام بلندي در اين فصل بود."

 

 

سرمربي آلماني ليورپول معتقد است که پيشرفت تيمش در کارهاي دفاعي تنها مربوط به خط دفاعي و مياني نيست و اعتقاد دارد محمدصلاح در ديدار مقابل پاري سن ژرمن، يکي از بهترين بازي هايش را ارائه داد.

" در بخش دفاعي، اين بازي، يکي از بهترين بازي هاي صلاح بود. ما چند بار گفتيم که اين سه مهاجم، بايد با هم دفاع کنند و پاس هاي حريف را قطع کنند. به اين ترتيب کار براي بقيه راحت تر مي شود. بدون دوندگي آنها، ما شانسي نداريم. فکر مي کنم هواداران تلاش صلاح را مي بينند.

او مي داند که من در حال حاضر از او راضي تر هستم. در مورد فيرمينو، کمي طول کشيد تا او به خاطر تلاشش، مورد تقدير قرار بگيرد."

ارسال در: شنبه 31 شهريور ساعت 14:16 (1397/6/31)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن