نساجي 0_0 استقلال؛ سرد، کسل کننده و بي روح
شماره خبر : 148208
اختصاصي | دو تيم استقلال و نساجي در يک ديدار سرد و کسل کننده به تساوي بدون گل رضايت دادند.

در حساس ترين ديدار روز دوم از هفته هفتم ليگ برتر ايران دو تيم نساجي مازندران و استقلال تهران از ساعت 19:30 در ورزشگاه شهيد وطني رو در روي هم قرار گرفتند.

ترکيب نساجي


حامد لک، مجتبي ممشلي، حامد شيري، گوليسياني، فرشاد فرجي، محمد آبشک، احمد عبدالله‌زاده، سجاد عاشوري، علي اصغر آشوري، سيد محمد ميري و محمد مهدي نظري

ترکيب استقلال

سيدمهدي رحمتي، خسرو حيدري، پژمان منتظري، آرمين سهرابيان، ميلاد زکي پور، علي کريمي، فرشيد باقري، روح الله باقري، مرتضي تبريزي، طارق همام و وريا غفوري


يک دقيقه سکوت قبل از آغاز بازي نساجي و استقلال به احترام شهداي حادثه تروريستي اهواز صورت گرفت. بازي با سوت داور در حالي آغاز شد که تماشاگران پرشور مازندراني جو فوق العاده اي را در ورزشگاه شهيد وطني به وجود آورده بودند، نيمه اول اين ديدار چندان جذاب نبود و تنها يکي دو بار دروازه دو تيم با خطر جدي رو به رو شد.

استقلال - نساجي
استقلال - نساجي


اما در آغاز نيمه دوم دو تيم با جديت بيشتري حملات خود را پيگيري مي کردند و بازيکنان نساجي چند بار از روي شوت هاي محمد آبشک بازيکنان کهنه کار خود دروازه رحمتي را تهديد کردند، در آن سوي ميدان شفر براي اين که تيمش تهاجمي تر کند الحاجي گرو را به جاي خسرو حيدري وارد زمين کرد.

جواد نکونام سرمربي جوان نساجي در حوالي دقيقه 70 بازي محمد عباس زاده مهاجم مطرح تيم اش را به زمين فرستاد تا شايد او قفل دروازه رحمتي را باز کند، اين ديدار در نيمه دوم نيز بسيار سرد و کسل کننده دنبال شد و به جز شوت دقيقه 86 الحاجي گرو که به صورت خطرناک از بالاي دروازه نساجي عبور کرد و اشتباه لک در دقايق پاياني موقعيت خطرناک ديگري روي در وازه ها ايجاد نشد تا دو تيم به تساوي بدون گل رضايت دهند.

استقلال تهران با اين تک امتياز و يک بازي کمتر نسبت به ساير تيم هاي ليگ فعلا با 7 امتياز در جايگاه يازدهم جدول قرار دارد و نساجي مازندران تازه ليگ برتري شده نيز  پس از گذشت 7 هفته با 6 امتياز در جايگاه سيزدهم قرار گفته است.

ارسال در: شنبه 31 شهريور ساعت 21:42 (1397/6/31)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن