رئال مادريد 1_0 اسپانيول؛ برد خفيف کهکشاني‌ها در خانه
شماره خبر : 148209
اختصاصي | در هفته پنجم لاليگا اسپانيا کهکشاني‌ها در سانتياگو برنابئو به مصاف اسپانيول رفتند.

رئال مادريد از هفته پنجم لاليگا اسپانيا در حالي پذيراي اسپانيول بود که با 10 امتياز در رده دوم جدول قرار داشت و در اين ديدار آمده بود تا با پيروزي از کورس رقابت‌ها با بارسلونا عقب نماند.

دو تيم با ترکيب زير قدم به مسابقه گذاشتند:

رئال مادريد: تيبو کورتوا، سرخيو راموس، رافائل واران، ناچو، اودريزولا، دني سبايوس، مارکو آسنسيو، کاسميرو، ايسکو، کريم بنزما، لوکا مودريچ

اسپانيول: ديگو لوپز، نالدو، ايگلسياس، داردر، خاوي لوپز، پرز، پياتي، روکا، هرموسو، گرانرو

با شروع نيمه اول ابتدا اين کهکشاني‌ها بودند که حملات را روي دروازه حريف ترتيب مي‌دادند و در دقايقي از بازي هم اسپانيولي‌ها هم جواب حملات حريف را مي‌دادند اما رئالي‌ها خطرات به مراتب بيشتري را روي دروازه حريف شکل دادند تا اينکه در دقيقه 41 موفق شدند توسط مارکو آسنسيو به گل اول برسند.در حالي اين گل به ثمر رسيد که در ابتدا توسط داور مسابقه به دليل آفسايد مردود اعلام شد اما با هجوم بازيکنان رئال داور تصميم گرفت که از ويدئو چک کمک بگيرد و در نهايت اين گل سالم اعلام شد و کهکشاني‌ها 1-0  پيش افتادند. اين ديدار در نيمه اول با همين تک گل به پايان رسيد.

با سوت آغاز نيمه دوم رئالي‌ها از همان ابتدا حملات دامنه‌داري را روي دروازه حريف ترتيب مي‌دادند. به طوري که ضربه محکم مودريچ را دروازبان حريف به بيرون روانه کرد. در حالي که رئالي‌ها کمي در امر گلزني ضعيف عمل مي‌کردند لوپتگي بنزما را از زمين بيرون کشيد و ماريانو را جايگزين وي کرد. برخلاف انتظارها بعد از اين تعويض اسپانيول حملات خود را دامنه‌دارتر  کرد به طوري که هر آن بوي گل مي‌آمد. داور 3 دقيقه وقت اضافه اعلام کرد اما بازي در نهايت با همين تک گل آسنسيو به سود رئال به پايان رسيد تا کهکشاني‌ها قبل از بازي بارسلونا با خيرونا در صدر جدول قرار بگيرند.

ارسال در: يکشنبه 1 مهر ساعت 00:09 (1397/7/1)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن