تبعيد مشهورترين هواداران ليگ برتر به ارتفاع! (عکس)
شماره خبر : 148214
دوست داشتني ترين جمع هواداري ليگ برتر، خانواده‌اي هستند که با صبر و لذت و همراه با خوردن تنقلات از پرچين خانه به تماشاي بازي هاي نساجي مي‌نشينند.

به گزارش "روزنامه نود"، نساجي مازندران بعد از نزديک به دو دهه به سطح اول فوتبال ايران بازگشته تا جذابيت‌هاي ليگ برتر افزايش قابل توجهي را شاهد باشد. نکته جالب توجه حضور چند هفته‌اي اين به سکوها و اطراف آن مربوط بود. تماشاگراني که با حمايت ويژه و گرم خود باعث صعود شاگردان جواد نکونام شده‌اند و اکنون که در ليگ برتر حاضرند برخي از آنها به شکل ويژه‌‍اي به حمايت از سرخپوشان مي‌پردازند.


جالب ترين جمع هواداري نساجي را بايد خانواده اي دانست که منزل شان مشرف به ورزشگاه شهيد وطني است و ديوار کوتاه استاديوم اين فرصت را به آنها مي دهد که از روي ديوار به تماشاي بازي هاي تيم محبوب‌شان بنشينند. آنها بعد از پوشش ويژه برنامه نود و ديگر رسانه‌ها به سرعت وارد ذهن مخاطبان فوتبال شده اند و حالا در بازي هاي خانگي نساجي فوتبالي‌ها در انتظار عکس ها و واکنش‌هاي آنها هستند.


البته حضور آنها از همان بازي اول با حساسيت داوود رفعتي، ناظر اولين بازي نساجي در ليگ برتر مقابل ذوب آهن همراه بود. او در طول بازي و پيش از آن تلاش داشت نيروي انتظامي اين چند هوادار اهل دل سرخ‌هاي مازندران را از محل نشستن شان دور کند، اما آنها در نهايت در جاي خود باقي مانده بودند تا امروز که نساجي در ميزباني بازي استقلال به طرز عجيبي با سوار کردن يک داربست بلند، محل نشستن اين جمع را با يک پارچه بلند پوشانده است تا نقطه ديد آنها از روي ديوار خانه کور شود. اما اين تمهيد هم اين جمع را از تماشاي بازي نساجي بدون بليت و به شکل ويژه دور نکرده و آنها امروز با همان بساط هميشگي خود از بالاي داربست و البته به شکلي خطرناک‌تر به تماشاي اين بازي نشسته‌اند.


اين سختگيري سازمان ليگ نسبت به اين چند هوادار اگرچه در راه رعايت قانون است اما کمي هم عجيب مي‌نمايد، اگرچه تنها در اين ورزشگاه خاص است که در ليگ برتر با مساله خانه هاي مجاور و معارض روبرو هستيم... . به هر صورت حتي با وجود ايجاد بي نظمي هميشه بايد حق را به تماشاچي داد؛ چرا که آنها هستند که يک بازي معمولي را تبديل به يک رويداد پرشور مي کنند. پس چه بهتر که هواي‌شان را داشته باشيم.

 

 

 

 


 

ارسال در: يکشنبه 1 مهر ساعت 00:54 (1397/7/1)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن