جادوگر در تور لحظه آخري دزفول- کانادا
شماره خبر : 148350
بدشانسي حقيقتي است که اين روزها مثل بختک روي کريمي و تيمش افتاده و آن‌ها را ول نمي‌کند.درست مانند مصدوميتي که او را از ترکيب بايرن خارج و باعث خروجش از جمع باوارايي‌ها شد.

سپيدرود براي دومين هفته پياپي يک باخت تلخ ديگر را در دقايق پاياني تجربه کرد تا هوادارانش کماکان منتظر کنده شدن از انتهاي جدول باشند. شاگردان علي کريمي در بازي امروزشان مقابل پيکان تهران در دقيقه 86 بازي گلي به مانند ديدار با پرسپوليس دريافت کردند تا با شش باخت و تنها دو مساوي در انتهاي جدول جا خشک کنند و بدترين عملکرد را از خود به جا گذاشته باشند.


گرچه آن‌ها در اين مسابقه فرصت‌هاي گلزني بسياري به دست آوردند و با بدشانسي از دست دادند اما از طرف ديگر پيکاني‌ها هم حملات زيادي بر روي دروازه حريف رشتي ترتيب داده و حتي دو بار هم تير دروازه سپيدرود را به لرزه  درآوردند. آن‌ها تنها تيمي هستند که از ابتداي ليگ هجدهم در انتهاي جدول قرار گرفته و تکاني نمي‌خوردند و حداقل تا 21 روز ديگر اين جايگاه را در انحصار خود خواهند داشت. البته در اين ميان نبايد از فعاليت اين باشگاه در ابتداي فصل نقل و انتقالات هم گذشت. جايي که آن‌ها با مديريت ضعيفي که داشتند در جذب بازيکنان و بستن تيمي قدرتمند عاجز ماندند و حالا دود آن در چشم علي کريمي و کادرش رفته است.


شايد بتوان اين سپيدرود و علي کريمي را بدشانس ترين‌هاي ليگ برتر دانست. آن‌ها در بازي هفته قبل مقابل پرسپوليس هم نمايش جسورانه‌اي از خود نشان دادند اما با شليک دقايق پاياني آدام همتي به يک بازنده سربلند تبديل شدند درست به مانند مربي محبوبشان که با روشن کردن سيستم آنتي فوتبالش بار ديگر به صدر موضوعات رسانه‌ها راه يافت. سپيدرودي‌ها امروز در دومين هفته پياپي به مصاف تيم قدرتمند ديگري از تهران رفتند و فرصت‌هاي زيادي براي فروپاشي دروازه شيخ ويسي داشتند که هر بار به در بسته خوردند. در نهايت هم به مانند ديدار با پرسپوليس، اين بار توسط عيسي آل کثير که شاگرد کريمي در نفت تهران بوده است، دروازه خود را باز شده ديدند و باخت تلخ ديگري را تجربه کردند.

گلي که توسط اين مهاجم دزفولي به ثمر رسيد درست مثل گلي بود که آدام همتي کانادايي تبار در بازي قبل وارد دروازه سپيدرود کرده بود.


دو گلي که تورهاي لحظه آخري علي کريمي براي سقوط به قعر‌ جدول بوده‌اند.

 

 


علي کريمي قبلا هم با اين بدشانسي‌ها در دوران بازي خود رو به رو شده است. درست زماني که در اوج فوتبالش با انتقالي غرور آفرين به بايرن مونيخ رفت و فوتبالي‌ها را خوشحال کرد. اما بدشانسي‌ گريبان او را گرفت و مصدوميت پياپي باعث خروج او از جمع باواريايي‌ها شد. اما جادوگر آسيا در بازگشت دوباره‌اش دست از تلاش برنداشت و با درخشش در مسابقات مختلف بار ديگر راهي بوندس ليگا و اين بار تيم شالکه شد و بازي در کنار مانوئل نوير و رائول گونزالز را تجربه کرد. حالا بايد ديد اين مربي در حضور دوباره خود در سپيدرود مي‌تواند به مانند فصل قبل نتايج خوبي با قرمزپوشان رشتي بگيرد و سهميه آن‌ها را در ليگ حفظ کند يا باز هم بدشانسي فوتبال به او رو کرده و تجربه تلخ ديگري در کارنامه جادوگر محبوب ثبت مي‌کند.


کريمي که امروز در انتهاي بازي دوباره اعتراضات خود را متوجه تاج و فدراسيون فوتبال کرد، در فشاري که يک تيم ته جدولي را تهديد مي کند حمايت رشتي ها را پشت سر خود دارد. حمايتي که با توجه به اتفاقات فصل پيش و بقاي سپيدرود جزو دارايي هاي اوست اما تا جايي که مثل فصل پيش بردهاي خانگي از راه برسند.

ارسال در: شنبه 7 مهر ساعت 12:28 (1397/7/7)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن