تارتار: هدف اصلي ما قهرماني در جام حذفي است
شماره خبر : 148419
مهدي تارتار، سرمربي تيم فوتبال پارس جنوبي گفت: داوران دو بازي متوالي براي تيم ما پنالتي نگرفته‌اند و از محجوبيت تماشاگران‌مان سوء استفاده مي‌شود.

مهدي تارتار در مورد اينکه در کارشناسي برنامه نود مشخص شد داور بازي پارس‌جنوبي و پديده يک پنالتي به سود تيمش نگرفته است، اظهار داشت: متاسفانه اين دومين بازي پياپي است که داوران ما را از پنالتي محروم مي‌کنند. در بازي با ماشين‌سازي هم يک پنالتي براي ما گرفته نشد که اگر اين اتفاق رخ مي‌داد ما الان 4 امتياز جلوتر بوديم. به نظر مي‌آيد از محجوبيت تماشاگران ما سوء استفاده مي‌شود. اميدوارم اين اشتباهات سهوي ديگر به ضرر ما تکرار نشده و در بازي‌‌هاي آينده حق‌مان تضعيف نشود.

سرمربي تيم فوتبال پارس جنوبي در مورد بازي آينده تيمش مقابل ماشين‌سازي در جام حذفي نيز يادآور شد: ما پتاسيل تيم‌مان آنقدر بالا نيست که بخواهيم در جام حذفي به دنبال قهرماني باشيم اما براي رسيدن به اين مقام همه تلاش خود را خواهيم کرد و در واقع نيم نگاهي به قهرماني در جام حذفي داريم. متاسفانه با قرعه سختي هم در اين جام مواجه هستيم. بعد از شکست پيکان که بازي بسيار سختي بود انگيزه بازيکنان براي بازي با ماشين‌سازي بيشتر شده و اميدوارم بتوانيم از اين مرحله هم به سلامت عبور کنيم.

تارتار در واکنش به اين سوال که تيمش با وجود مشکلات مالي از نظر فني در شرايط خوبي بسر مي‌برد، خاطرنشان کرد: بله مشکلات ما خيلي زياد است. اعضاي تيم تا اينجاي فصل يک ريال هم از قرارداد‌هاي مالي اين فصل خود نگرفته‌اند اما با اين حال توانسته‌ايم در  نتيجه‌گيري ثبات داشته و در ميانه‌هاي جدول بمانيم. بازيکنان کار بزرگي تا اينجاي فصل کرده‌اند و من از همه آنها ممنونم. انشالله هر چه زودتر تلاش مديريت و هيئت مديره باشگاه براي حل مشکلات مالي نتيجه دهد و از اين وضعيت خارج شويم.  متاسفانه قانون دست مديران باشگاه ما را براي حل اين معضل بسته است اما با اين حال آنها از هيچ تلاشي دريغ نمي‌کنند.

ارسال در: سه شنبه 10 مهر ساعت 18:19 (1397/7/10)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن