به شرايط آرماني خود رسيده‌ايم
شماره خبر : 148450
اصفهان- سرمربي تيم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: خوشبختانه سپاهان به شرايط آرماني خود رسيده و روند صعودي را در پيش گرفته است.

امير قلعه‌نويي شامگاه پنجشنبه در نشست خبري پيش از تقابل تيمش در برابر تيم فوتبال نساجي مازندران در مرحله يک هشتم نهايي جام حذفي اظهار داشت: طبق آنچه که از آناليز تيم صنعت نساجي دريافته‌ايم فردا اين تيم بازي بسته‌اي را ارائه خواهد کرد و قصد استفاده از ضد حملات را دارد اما و به همين دليل فردا کار سختي پيش روي ما است.

وي با بيان اينکه فردا هواداران بيشتري از سپاهان در ورزشگاه حاضر خواهد شد ادامه داد: با اينحال نساجي در مقابل تيمي به نام سپاهان و در زمين ما بازي خواهد کرد. ما به شرايط آرماني خود رسيده‌ايم و اميدوارم با ارائه يک بازي زيبا صعود کنيم.

سرمربي سپاهان در واکنش به سوالي پيرامون دعوت نشدن بازيکنان سپاهان به اردوي تيم ملي افزود:  هشت سالي مي‌شود که درباره اين مسائل حرف زده‌ام و ديگر خسته شدم. به هر حال هر مربي سليقه‌اي دارد و بايد به نظر کادر فني احترام گذاشته شود. آنچه مهم است اين است که سپاهان با انگيزه کار مي‌کند و حتما نگاه‌ها تغيير خواهد کرد و بازيکنان سپاهان نيز ديده خواهند شد.

وي پيرامون صحبت‌هاي تابش، مديرعامل باشگاه سپاهان مبني بر اينکه قلعه‌نويي بايد اين تيم را قهرمان کند توضيح داد: هر تيمي که در ليگ حضور دارد هزينه مي‌کند سپاهان از نظر جدول هزينه، در رده پنجم قرار دارد، يعني ? تيم بيش از ما هزينه کرده و شرايط مشابهي دارد. به نظر من مربي که قول بدهد نيست مثل منچستر يونايتد که پس از فرگوسن هنوز به شرايط ايده‌آل خود نرسيده‌اند؛ تازه آنها مشکل زمين و بودجه هم ندارند. 

قلعه‌نويي از چشم‌انداز خوب پيش روي سپاهان گفت و ادامه داد: براي تخريب يک خانه کمتر از ? ماه فرصت لازم است اما براي بازسازي مجدد آن ? سال زمان نياز است. الان هم به آقاي تابش و همه مي‌گويم، چشم‌انداز خوبي پيش روي سپاهان است، من از همان روز اول قول قهرماني به آقاي تابش ندادم و اگر مربي وجود دارد که قول قهرماني به همين تيم سپاهان مي‌دهد من دست او را مي‌بوسم و همين فردا و پيش از آغاز بازي‌هاي جام حذفي تيم را به او تحويل مي‌دهم. مگر تيم‌هاي ديگر کار نمي‌کنند؟ برخي حتي چهار برابر ما هزينه مي‌کنند و تماشاگران زيادي نيز دارند.

وي افزود: در فوتبال ممکن است يک توپ گل شود و تيم قهرمان شود و همان توپ ممکن است به تير بخورد و تيم چهارم و حتي پنجم شود. مثلا در بازي مقابل نفت در دقايق آخر اگر آن توپ گل مي‌شد، سپاهان اکنون ليگ دسته يک بود. سپاهان در پايان فصل پيش در رده‌هاي آخر جدول بود و ما ? تغيير در اين تيم داشته‌ايم. الان نمي‌خواهم اسم ببرم اما برخي از مربياني که مي‌نالند سال گذشته شرايط مناسبي در جدول داشته‌اند و شرايطشان نسبت به امسال بهتر بوده‌ است.

سرمربي زردپوشان بار ديگر در مورد اين نکته که قول قهرماني به کسي نداده است، تصريح کرد: من نسبت به آقاي تابش ارادت دارم اما نه به ايشان و نه به هيچ کس ديگري قول قهرماني نداده‌ام و بار ديگر تاکيد مي‌کنم آقاي تابش! اگر کسي به شما قول قهرماني داده همين فردا او را روي نيمکت بنشانيد. خوشبختانه من مربي پروازي نيستم بلکه بالاي سر تيم تمرين مي‌کنم و شرايط خوبي هم داريم.

وي همچنين در پاسخ به اظهار نظر ضيا عرب‌شاهي که گفته بود تاج قصد دارد سپاهان را در اين فصل قهرمان کند، بيان کرد: من قصد ندارم پاسخ ايشان را بدهم اما اگر قدري مطالعه مي‌کرد چنين حرفي نمي‌زد. زماني تيم‌هاي شرق و غرب آسيا با هم بازي مي‌کردند و من ما مي‌خواستيم براي ديدار با تيم بويرام به تايلند برويم که پروازمان ? ساعت به طول مي‌انجاميد. من به آقاي تاج نامه نوشتم و از او خواستم تا بازي ذوب‌آهن که در اصفهان است را لغو کند اما وي نپذيرفت. حال من از آقاي عربشاهي مي‌پرسم، آيا اکنون سازمان ليگ نهايت همکاري را با دو نماينده ايران در آسيا نکرده است؟ برخي مي‌خواهند تنها حرفي زده باشند ولي من خواهش مي‌کنم اولا مطالعه کنند و بعد کارشناسي شده حرف بزنند. در هفت هفته گذشته تيم‌هاي اصفهاني بيشترين ضربه را از داوري خورده‌اند.

قلعه‌نويي افزود: مثلا همين بازي آخر ? پنالتي براي ما نگرفتند و من تصور مي‌کنم تنها سالي که سازمان ليگ با نمايندگان حاضر در ليگ قهرمانان آسيا همکاري داشته، همين امسال بوده است که نمونه‌اش هم لغو بازي نفت مسجد سليمان بود و آقاي فتاحي هم مصاحبه کرده و گفته است اگر برانکو بخواهد، بازي آنها را هم لغو مي‌کند. تازه ما فداکاري هم کرديم و بازي مقابل نفت مسجد سليمان که در روز جمعه بود، وقتي با ما تماس گرفتند و خواستند براي همکاري با استقلال اين بازي را يک روز پيش بياندازيم ما قبول کرديم و بليت و هتل خود را تغيير داديم.

ارسال در: پنجشنبه 12 مهر ساعت 20:20 (1397/7/12)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن