ترابي از شکايت تراکتورسازي تبرئه شد
شماره خبر : 148530
کميته تعيين وضعيت فدراسيون فوتبال راي خود را درباره شکايت باشگاه تراکتورسازي تبريز در خصوص مهدي ترابي اعلام کرد.

در پي شکايت باشگاه تراکتورسازي تبريز از مهدي ترابي، کميته وضعيت فدراسيون پس از رسيدگي به اين پرونده اعلام کرد: قرارداد منعقده و درخواست باشگاه تراکتورسازي تبريز منطبق با مقررات تشخيص داده نشده و رد مي گردد. البته اين حکم غير قطعي است و تراکتوري ها مي توانند به آن معترض باشند.

 

اين در حالي است که روز 13 تير ماه باشگاه تراکتورسازي خبر داد که از مهدي ترابي و باشگاه پرسپوليس به کميته تعيين وضعيت شکايت کرده و خواستار محروميت باشگاه پرسپوليس از نقل و انتقالات و همچنين مهدي ترابي از حضور در ميادين شده است. تبريزي ها اعتقاد داشتند ترابي پيش از عقد قرارداد با پرسپوليس، به تراکتورسازي پيوسته و نمي توانست همزمان با قرمزها قرارداد ببندد و در سايپا هم بازي کند!

 

حتي محمدرضا زنوزي مالک باشگاه تراکتورسازي در اولين نشست خبري اش در ميان خبرنگاران گفت: ما روي بازگشت ترابي حساب باز کرده ايم و او حتما در تراکتور حضور خواهد داشت. وي همچنين در گفتگويي جالب اظهار داشت: باشگاه تراکتورسازي را با ترابي خريده ام.

 

در ابتداي اين داستان، پرسپوليسي ها اضطراب زيادي از اين بابت داشتند و مي ترسيدند همچون دو پنجره نقل و انتقالاتي اخير، از پنجره نقل و انتقالاتي زمستان هم محروم شوند اما حالا با اين حکم کميته تعيين وضعيت و در صورت عدم اعتراض باشگاه تراکتورسازي، مي توانند با خيال راحت منتظر 28 آذر و حضور مهدي ترابي در تمرينات تيمشان باشند.

 

پيش تر گفته مي شد ترابي با تراکتوري ها تفاهم کرده بود که اگر اين تيم نظامي ماند و اگر او خواست به خدمت سربازي برود، راهي تبريز شود اما هم اين باشگاه به بخش خصوصي واگذار شد و هم مهدي ترابي تصميم گرفت تحصيل دانشگاهي اش را ادامه بدهد و حداقل به مدت 4-5 سال معاف باشد.

 

البته پس از اعلام حکم، سران دو باشگاه و همچنين مهدي ترابي واکنشي به اين موضوع نداشته اند و بيش از همه بايد منتظر صحبت هاي محمدرضا زنوزي و مديران باشگاه تراکتورسازي در اين زمينه باشيم و ببينيم آيا آن ها به اين حکم اعتراض دارند يا خير؟!

ارسال در: دوشنبه 16 مهر ساعت 13:04 (1397/7/16)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن