شجاعي: جايگاهمان اينجاي جدول نيست
شماره خبر : 148540
هافبک تيم نساجي مازندران مي‌گويد که تيمش با بدشانسي مقابل سپاهان شکست خورده و از دور مسابقات جام حذفي کنار رفته است.

 علي شجاعي، بازيکن جوان تيم نساجي که در بازي برابر سپاهان يکي از بازيکنان خوب تيمش بود و توانست بر تگ گل نساج‌ها هم اثر بگذارد در خصوص ديدار با زردپوشان اصفهاني و حذف از جام حذفي گفت:


بازي سپاهان يک بازي سنگين بود و اين را مي دانستيم و با آناليزي که کادرفني انجام داده و آگاهي خوبي که به ما رسانده بودند شناخت کافي از تک تک بازيکنان سپاهان داشتيم و مي دانستيم قرار است چطور بازي کنند و در کل بازي  پرفشاري بود.

باز در هفته نهم با اين تيم بازي داريم و به نظرم باتوجه به باخت در اين بازي صددرصد به فکر انتقام در اصفهان هستيم تا بتوانيم 3 امتياز را از اين تيم بگيريم. ما توانايي شکست اين تيم را داريم و همانطور که ديديد در جام حذفي به راحتي آنها ما را شکست ندادند و در ضربات پنالتي از ما پيش افتادند. سپاهان مي داند که با چه تيم سختکوشي بازي دارد و تيم ما از اين به بعد از يک امتياز هم در ليگ نخواهد گذشت، نساجي از لحاظ شخصيت تيمي روز به روز شکل بهتري مي گيرد و مطمئنا پيروزي در اين مسابقه گام بلندي است و به ما در ادامه ديدارهايمان در ليگ برتر روحيه خواهد داد.


وي در رابطه با نمايش خوبش در اين مسابقه گفت:


کل بازيکنان تيم از دروازه بانمان و 3 تعويضي که داشتيم همه فوق العاده بودند. ما شايستگي صعود به دور بعد را داشتيم اما متاسفانه با بدشانسي پنالتي هايمان گل نشد. من هم سعي کردم دستورات آقا جواد را به خوبي در زمين اجرا کنم و خدا را شکر توانستم بر روي تک گل تيمم هم تاثير بگذارم و جواب اعتماد کادرفني را بدهم.


شجاعي هم‌چنين درباره پنالتي‌هاي از دست رفته تيمش نيز گفت:


گل نشدن يا نشدن پنالتي 50 ـ 50 است. خيلي از فوتباليست هاي بزرگ دنيا در ضربات پنالتي موفق نيستند و اينطور نيست که کسي را مقصر دانست. به هر حال فوتبال همين است و متاسفانه در ديدار با سپاهان فوتبال روي بدش را به ما نشان داد وگرنه ما مي توانستيم سپاهان را حذف کنيم.


هافبک نساجي در آخر شرايط تيمش را خوب دانست و گفت:


به نظرم بازي جاندار و پرفشاري بود؛ شما اگر بازي هاي سپاهان در ليگ را نگاه کرده باشيد مي بينيد که اين تيم در اکثر بازي‌هاي ليگش حداقل 2 گل به ثمر رسانده و تيم مدعي است اما توانستيم در اين بازي خيلي خوب آنها را کنترل کنيم و اين نشان مي دهد که تيم نساجي با بازيکنان و کادرفني که دارد جايگاهش اينجاي جدول نيست و اميدوارم با حمايت همه جانبه هوادارانمان بتوانيم آن جايگاهي که حق نساجي مازندران است را به وجود بياوريم.

ارسال در: دوشنبه 16 مهر ساعت 16:27 (1397/7/16)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن