اظهار نظر وزير ورزش در مورد باشگاه پرسپوليس
شماره خبر : 148563
وزير ورزش و جوانان گفت: اميدوارم تيم فوتبال پرسپوليس عنوان قهرماني در ليگ قهرمانان آسيا را بدست آورد.

مسعود سلطاني‌فر صحبت‌هايي را در پايان سفر خود از جاکارتا به شرح زير مطرح کرد:

*رويدادهاي مختلف را در سال جاري با موفقيت پشت سر گذاشتيم از جام جهاني فوتبال که تيم ملي فوتبال ايران نتايج خوبي گرفت و بهترين نتايج را در طي حضورش در تاريخ جام جهاني رقم زد تا کسب 62 مدال در بازي هاي آسيايي 2018 که يک رکورد محسوب مي شود و در ادامه هم حتما کاروان خودباوري و اميد در بازي هاي پاراآسيايي از دوره هاي گذشته بهتر نتيجه خواهد گرفت از طرفي الان جمعي از جوانان هم در المپيک جوانان در بوينس آيرس  هستند  که آنها هم کارنامه خوبي خواهند داشت.

*باوجود محدوديت ها و مشکلاتي که وجود دارد تلاش مي کنيم ورزش را به سمت رشد،توسعه و پيشرفت مديريت کنيم بطوريکه در بخش سخت افزاري با ايجاد فضاهاي ورزشي بر اساس آنچه قول داده ايم در فجر چهلم انقلاب اسلامي  از هفته دولت تا دهه فجر ،هر دو هفته يک پروژه بزرگ را افتتاح کنيم که تا کنون محقق شده است و در زممينه نرم افزاري هم موفقيت هاي خوبي در عرصه بين المللي براي ورزش ايران بدست آمده است که اميدوارم با قهرماني تيم ملي فوتبال ايران در جام ملت هاي آسيا موفقيت هاي سال 97 ورزش ايران تکميل شود.

*اميدوارم پيروزي هاي پرسپوليس در ليگ قهرمانان اسيا آدامه پيدا کند و اين تيم با غلبه بر السد قطر به فينال راه يابد و عنوان قهرماني را بدست آورد. انشالله  پرسپوليس با موفقيت در برابر السد قطر به فينالي که سال هاست منتظرش بوديم برسد و حقمان است که يکي از تيم هاي ايراني بتواند قهرمان ليگ قهرمانان آسيا شود.

*در سفر به جاکارتا براي بازي‌هاي پاراآسيايي 2018 ، زواياي مختلفي از ورزش جانبازان و معلولين را از نزديک نظاره کردم که قبلا کمتر با آن برخورد کرده بودم تلاش مي کنيم از اين به بعد بيش از گذشته و با ابزارهاي گسترده تر و با امکانات بيشتر به رشد و توسعه ورزش جانبازان و معلولين کمک کنيم .

*انشالله از دستاوردهاي خوبي که کاروان ورزشي ايران در روزهاي ابتدايي داشته و در ادامه هم موفقيت هاي خوبي بدست خواهد آورد  براي ايجاد انگيزه در بين جانبازان و معلولين استفاده مي کنيم چرا که عرصه ورزش يکي از عرصه هايي است که بشدت براي ورود جانبازان و معلولين به اجتماع موثر است و اراده اين عزيزان هم واقعا قابل تحسين است .

*از همکاري هاي بسيار خوب محمدي سفير ايران در اندونزي در خلال بازي هاي آسيايي و پاراآسيايي همچنين از زحمات تاثير گذار ،جدي و عميق سرپرستان کاروان ايران بويژه محمود خسروي وفا رييس کميته ملي پاراالمپيک ايران تشکر مي‌کنم.

مجموعه ورزش ايران با آرامش براي افتخارات و دستاوردهاي بيشتر به منظور ايجاد شور و نشاط و شعف مردم تلاش مي کند.

ارسال در: سه شنبه 17 مهر ساعت 18:52 (1397/7/17)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن