محمدرضا احمدي: آقاي شفيع 2010 تاييدم کرد
شماره خبر : 148575
مجري و گزارشگر فوتبال مي‌گويد زنده ياد بهرام شفيع يکي از مشوقين اصلي او بوده و خبر درگذشت اين پيشکسوت رسانه را باور ندارد.

محمدرضا احمدي با اشاره به ضايعه درگذشت زنده ياد بهرام شفيع به "سايت روزنامه نود" گفت: واقعا از شنيدن اين خبر شوکه شدم؛ بلافاصله هم با بچه‌هاي ورزش و مردم تماس گرفتم؛ باورم نمي‌شد؛ مي‌خواستم به اميراقبال زنگ بزنم، دستم مي‌لرزيد و نمي‌توانستم؛ با آقاي ارژنگي تماس گرفتم که متاسفانه تا تلفن را برداشت، گفت «پدرمان رفت».

او ادامه داد: خيلي منقلب شدم و حال و حس خيلي بدي بود؛ ياد روزهاي اولي که از راديو به شبکه سه رفتم و کار مي‌کردم، افتادم؛ آقاي شفيع جزو اولين نفراتي بود که بعد از گزارش‌هاي من در جام جهاني 2010 مصاحبه‌اي انجام داد و گفت که گزارش‌هاي محمدرضا احمدي را پسنديدم و هميشه خيلي به من لطف داشتند.

احمدي يادآور شد: حدود 25-20 روز قبل در پخش شبکه سه درگير بازي‌هاي آسيايي بوديم که يادم افتاد امروز جمعه است و همينطور به استوديوي شبکه يک رفتم تا آقاي شفيع را ببينم که رفتم، با يکديگر احوال پرسي و روبوسي کرديم و عکس انداختيم؛ اصلا باورم نمي‌شود اين اتفاق افتاده است.


مجري و گزارشگر فوتبال عنوان کرد: خدا به خانواده آقاي شفيع صبر بدهد و به آنها و اميراقبال عزيز تسليت مي‌گويم؛ ان‌شاالله روحشان شاد باشد.


او با اشاره به گزارش‌هاي ماندگار زنده ياد شفيع اظهار کرد: تشکر مي‌کنيم بخاطر تمام خاطرات دوران نوجواني و کودکي ما که با صداي قشنگ‌شان براي ما خاطره‌سازي کردند؛ گل مهرداد ميناوند در مسابقات 1996 ، گل علي دايي به ژاپن در بازي‌هاي مقدماتي 1994 ، ديدارهاي استقلال و پرسپوليس و ... تمام اتفاقات قشنگي بود که آقاي شفيع رقم زدند و ما عشق فوتبال‌ها کلي از صداي قشنگ ايشان خاطره داشتيم و حالا شوکه شديم.


محمدرضا احمدي عنوان کرد: اولين چيزي که امروز به ذهنم رسيد، اين بود که چقدر ايشان بزرگ‌منش بودند و لطف داشتند؛ در سال اول رفتنم از راديو به تلويزيون و پخش شدن گزارش‌هايم از شبکه سه، آقاي شفيع مصاحبه‌اي کردند و گفتند گزارش‌هاي محمدرضا احمدي را خيلي پسنديدم، خيلي خوب بود که يک جوان آمده و انقدر خوب کار مي‌کند.


اين مجري و گزارشگر فوتبال ادامه داد: ياد منش ايشان(زنده ياد شفيع) افتادم و باز هم غبطه خوردم که ما چقدر زود و چقدر بد اين عزيزان و بزرگان خودمان را از دست مي‌دهيم و تازه وقتي از دست‌شان داديم، يادمان مي‌افتد که اي‌کاش بيشتر قدرشان را مي‌دانستيم و با آنها بهتر رفتار مي‌کرديم.


او اضافه کرد: گرچه آقاي شفيع سال‌ها در صف اول رسانه بودند و مردم دوست‌شان داشتند؛ خدا را شکر هميشه در رسانه ملي احترام ايشان حفظ مي‌شد و هميشه جايگاه‌شان محکم بود؛ حدود 40 سال برنامه ورزش و مردم را روي آنتن بردند؛ هر هفته و هر شب با مردم درد دل مي‌کردند، حرف مي‌زدند و در کنار خانواده‌ها بودند.


محمدرضا احمدي اضافه کرد: فکر مي‌کنم بايد به رسانه ملي هم تبريک گفت که چنين سرمايه‌هايي را حفظ کرد و اين برنامه 40 سال ادامه داشت؛ ايشان يک نسلي از جوانان را هميشه به‌عنوان الگو کنار خود مي‌ديدند يا خيلي‌ها را به رشته‌هاي مختلف ورزشي عاشق کرده بودند؛ روحشان شاد.

ارسال در: سه شنبه 17 مهر ساعت 23:58 (1397/7/17)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن